SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en ja Zelda
erg he nog geen tijd gehad voor :|
Al met al ben ik blij dat ik hem gekocht heb mii maken ( mijn zusje amuseerde zich kostelijk met mij na te maken )
Ik moest me echt dwingen te stoppen.
Zit nog vol adrenaline rush van red steel.Al het goede komt van sony koeien.
Bertha zal er blij mee zijn.
er staat dan ook echt in de handleiding tussen 2 en 3 meter afstandquote:Op donderdag 7 december 2006 00:36 schreef Neuk het volgende:
ja, de controller viel me qua afstand ook beetje tegen.. met goed 3 meter is het wel gebeurd en begint hij aardig te haperen. Voor de rest ben ik echt LAAIEND enthousiast en hoop ik snel mijn eigen Wii te kunnen halen ergens.
Vernoem het paard dan tenminste goed: Amerigo dus.quote:Op woensdag 6 december 2006 21:51 schreef BMH het volgende:
Vandaag op de wii gespeeld.. YESH.. GO ME!
Epona heet bij degene waar ik de Wii heb gespeeld Americo![]()
Mierenneukerquote:Op donderdag 7 december 2006 10:04 schreef Platina het volgende:
[..]
Vernoem het paard dan tenminste goed: Amerigo dus.
die speaker op vol volume gezet want ik vind juist dat hij goed klinkt.quote:Op donderdag 7 december 2006 10:47 schreef Oksel het volgende:
Ik heb hem sinds gisterochtend..
De controllers zijn top, de speaker in de controller is echter zwaar ruk. Wat een bagger geluid komt daar uit zeg..
Verder speelt het lekker, werkt alles goed, zoals het hoort. Leuk!
ja wel raar dat je twee updates moest uitvoeren. maar ging redelijk snel ( zal vrijdag wel anders zijn als heel europa update.quote:Op donderdag 7 december 2006 11:08 schreef Oksel het volgende:
Het online gebeuren werkt ook prima bij mij. Update etc. Nu alleen nog Online games!!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |