Zouden er streams zijn of zoiets als uitzendinggemist.nl ?quote:Op vrijdag 16 februari 2007 15:33 schreef static het volgende:
Heel erg jammer dat ik dit niet kan volgen.
net5 heeft zo'n dienst niet. alleen de publieken en Tien hebben dat.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 22:07 schreef Lucille het volgende:
[..]
Zouden er streams zijn of zoiets als uitzendinggemist.nl ?
RTL ook.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 23:14 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
net5 heeft zo'n dienst niet. alleen de publieken en Tien hebben dat.
bronquote:Peking Express ontdekt Zuid-Amerika
Zomdag, NET 5, 20.30 UUR
Fans van Peking Express kunnen hun hart ophalen en wie er nooit naar kijkt, zou het nu toch moeten doen. Want het gaat er, zoals de Vlaamse kandidaten het noemen, ’stuiven!’ Op z’n Hollands heet dat: de beuk gaat erin! De start belooft bloedstollend te worden, want één koppel moet al afvallen nog voor de race goed en wel is begonnen. Het is voor de deelnemers vanaf het eerste moment erop of eronder. „Ren voor je leven…!” sporen ze elkaar brullend aan, want niemand wil tot dat ’koppeltje losers’ behoren.
En, het programma heet dan wel Peking Express, maar deze vierde race heeft niets met het Verre Oosten te maken. In hoog tempo liften de acht overgebleven koppels door het swingende en fascinerende Zuid-Amerika. Bijkans in één rechte streep van Rio de Janeiro in Brazilië naar Lima in Peru, van de Atlantische Oceaan naar de Stille Zuidzee En de koppels zijn al even bijzonder als de enerverende trip. Zo is daar de hitsige Pascalle, die is gekoppeld aan de 23 jaar oudere Belg Paul, waar Pascalle „niet dóód naast gevonden wil worden”, zoals ze bij terugkomst zegt. De nichtjes Anja en Nancy, twee guitige gansjes, die „alle vooroordelen over domme blondjes waar hebben gemaakt”. Zo lezen ze kaart omgekeerd en liften aan de verkeerde kant van de weg. De Belgische broertjes Hannes (20) en Jesse (22) doen geen stap buiten elkaar, maar waren „toch liever met een lekker wijf op stap gegaan”.
De homofobe accountmanager Ralph (27) die een span moet vormen met kapper Servio (23), die pal na de start zijn been knakt. Vijftien dagen rust, maar daar wil Servio niet van weten: doorgaan! „Wat een doorzettingsvermogen”, roept Ralph vol ontzag: „En dat voor een homo!”
En zo zijn er nog vier vriendelijke, lieve, gekke koppels die genoeg reden zijn om voor zondag Peking Express in de agenda te zetten.
Vanaf 27 februari elke dinsdag om 21u30 op VT4quote:Op vrijdag 23 februari 2007 17:17 schreef Adelante het volgende:
wanner zenden de belgen uit?
dat vind ik wel tegenvallen eigenlijkquote:Op vrijdag 23 februari 2007 19:00 schreef BVO het volgende:
het makkelijk te leren (..) portugees
De taal in zijn geheel is lastig ja, maar basisuitdrukkingen zijn nog wel te doen op zich. Maar idd veel lastiger dan Spaansof Italiaans, het is vooral qua uitspraak veel meer Arabisch. Qua lezen lijkt het veel meer op Spaans.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 19:07 schreef qwerty_x het volgende:
[..]
dat vind ik wel tegenvallen eigenlijk
Dat vind ikquote:Op vrijdag 23 februari 2007 19:11 schreef qwerty_x het volgende:
de uitspraak lijkt op Arabisch ???
Karla en Sophiequote:Op vrijdag 23 februari 2007 23:10 schreef Zephyrus het volgende:
Super!
Ik las het van de week al in de tv-gids. Ben benieuwd! Ik ga zeker kijken zondag. Ik heb al een voorgevoel bij die twee blondjes: ze gaan ver komen. Doet me denken aan Karla en Sophie die met wat stommiteiten toch de hele race hadden gewonnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |