quote:Op zondag 30 september 2007 18:46 schreef Mindlight het volgende:
De eerste was ook terecht, niet te zien op RTL camera's maar hij kreeg een zet.
Nee inderdaad, 5-0 na 60 minuten was gepast geweest. En misschien nog wel meer. Ik blijf het ook een wonder vinden hoe wij nog gelijk hebben kunnen spelen daar.quote:Op zondag 30 september 2007 19:40 schreef DarkShine het volgende:
Kameraad van me heeft de herhalig op Tele2 gekeken. Volgens hem vonden ze ze daar beide onterecht.
Doet er niks aan af dat Roda een wanprestatie heeft geleverd. Na die 2-0 hadden ze Excelsior, met alle respect, de vernieling in moeten spelen!
Ach daar zullen de meningen over blijven verschillen dan. Feit blijft dat Roda het nooit zover had mogen laten komen, en zelfs toen het 3-2 stond hadden ze veel en veel beter gebruik moeten maken van de ruimte.quote:Op zondag 30 september 2007 19:42 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]Kom op man. Wat een duikelaar die dwaas.
De overtreding werd buiten de 16 ingezet, dus geen penalty normaal gesproken.quote:Op zondag 30 september 2007 19:36 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Hij werd buiten de 16 ingezet en liet pas los in de 16.
Maar hij voerde zijn overtreding door tot in de 16.quote:Op maandag 1 oktober 2007 10:10 schreef Blawh het volgende:
[..]
De overtreding werd buiten de 16 ingezet, dus geen penalty normaal gesproken.
Genoeg.quote:Op maandag 1 oktober 2007 10:13 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Maar hij voerde zijn overtreding door tot in de 16.
Ken jij een scheids die dan geen pingel geeft?
Tuuuuurlijk.....quote:
Ik heb die ballen vaak genoeg buiten de 16 gelegd zien worden en de enorme discussies die daarna volgden!quote:
Als je iets omhoog scrolt kun je lezen dat ik het al een wanprestatie noemde.quote:Feit is gewoon, en dat zal jij ook toegeven lijkt me, dat je er maar 1 partij is in deze die je de puntendeling mag aanrekenen.
Ik ook in het geval van "randjegeval" maar dat was het niet, hij liet hem pas los een meter in de 16.quote:Op maandag 1 oktober 2007 10:22 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Ik heb die ballen vaak genoeg buiten de 16 gelegd zien worden en de enorme discussies die daarna volgden!
Met drie punten kreeg Excelsior inderdaad te veel. Sparta was met name de eerste helft wel de betere ploeg, maar ging wel (weer) erg slordig om met de voorsprong. Doch, al met al denk ik dat een gelijkspel beter op zijn plaats was geweest.quote:Op maandag 5 november 2007 10:41 schreef Mindlight het volgende:
Sparta de betere? Dat lijkt me niet, misschien wat meer balbezit, maar het was minimaal gelijkwaardig. Dat wij uiteindelijk 3 punten pakken is misschien wat teveel, maar daarom niet minder leuk
Zoals ik de samenvatting zag was Sparta de betere. Maargoed, tussen de hele wedstrijd en de samenvatting van ajax - Roda zat dan ook een wereld van verschil.quote:Op maandag 5 november 2007 10:41 schreef Mindlight het volgende:
Sparta de betere? Dat lijkt me niet, misschien wat meer balbezit, maar het was minimaal gelijkwaardig. Dat wij uiteindelijk 3 punten pakken is misschien wat teveel, maar daarom niet minder leuk
Lekkere bekerpot, 4000 man max. Misschien mogen jullie ook op de hoofdtribune zitten?quote:Januari heb ik nu al geen zin in, als jullie net zo goed spelen als de eerste helft een maandje geleden gaan we er dik af. Bij dezelfde slapte als in de tweede helft hebben we een goede kans
Hmm hele wedstrijd gezien?quote:Op maandag 5 november 2007 11:09 schreef JanVanHalst het volgende:
[..]
Met drie punten kreeg Excelsior inderdaad te veel. Sparta was met name de eerste helft wel de betere ploeg, maar ging wel (weer) erg slordig om met de voorsprong. Doch, al met al denk ik dat een gelijkspel beter op zijn plaats was geweest.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |