Zie je PMquote:Op vrijdag 29 december 2006 12:40 schreef Coolcat het volgende:
Hoe staat het eigenlijk met Yoghurtje zijn dates???
Haha, forget it bij relatieplanet, ik ben inmiddels bij mail 40 aanbeland. Heb nu zo'n beetje alle profielen gehad die me interesseerden. Resultaat: 6 geen interesseberichten en 34x geen reaktie (ook niet van full members). Zal me niets verbazen als de beheerder de helft van alle damesprofielen zelf invoertquote:Op vrijdag 29 december 2006 15:46 schreef BttD het volgende:
Ik heb nu op relatieplanet berichtjes achtergelaten bij een aantal dames die me wel leuk leken en niet te ver weg woonden. Eergisteren een stuk of 10 en vandaag nog een stuk of 10. Tot op heden nog geen reacties ontvangen, maar we wachten het maar gewoon af. En ja, ik heb een full membership
Ahja ik blijf gewoon proberen. Het kan in ieder geval weinig kwaad om te proberen en we kijken wel wat eruit komt tochquote:Op vrijdag 29 december 2006 16:59 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Haha, forget it bij relatieplanet, ik ben inmiddels bij mail 40 aanbeland. Heb nu zo'n beetje alle profielen gehad die me interesseerden. Resultaat: 6 geen interesseberichten en 34x geen reaktie (ook niet van full members). Zal me niets verbazen als de beheerder de helft van alle damesprofielen zelf invoert
Om daarop in te haken, dat is heel simpel en je geeft de oplossing zelf al. Ik heb een mailadres dat ik weer op zou kunnen zeggen als het adres misbruikt wordt of wat dan ook en dus kan het geen kwaad om de meiden dit e-mail adres te geven. Als ze echt interesse hebben kunnen ze me altijd daarop bereikenquote:Op vrijdag 29 december 2006 19:05 schreef Detroit het volgende:
Wat ook zwaar is aan RelatiePlanet zijn die interesseberichtjes... Je kunt als je member bent zien of de persoon die zo'n interesseberichtje zend zelf ook member is of niet. Als ze geen member is, dan heeft ze geen mogelijkheid een normaal berichtje te versturen. Als blijkt dat degene die dat berichtje stuurde geen member is, en haar profiel en uiterlijk interessant is, dan wil ik nog wel eens een berichtje sturen om daar mijn e-mail adres in te frotten. Dan heb je in ieder geval de kans om op MSN verder te babbelen ofzo.
Dan zie je na een tijdje dat de desbetreffende persoon je op MSN toevoegt, en dan blijft het stil. En dan blijft het nog langer stil.... En dan zeggen ze dus gewoon niets! Dan heb ik echt zoiets van: "Hork, jij toont interesse, schiet op met dat gesprek!". Snap het niet...
Hmmm, ben dus niet de enige die dat al raar vond. Mailcontact of gewone vriendschap my ass... Kijk dat je niet ECHT op zoek bent of dat je gewoon een keer een leuke date wil, kan ik me nog voorstellen, maar hoe weinig vrienden heb je als je ook gewoon mailcontact of vriendschap verkiest via een datingsitequote:Op vrijdag 29 december 2006 20:06 schreef Coolcat het volgende:
Daarom vind ik de optie Vriendschap via paiq ook een beetje bullshit, want idd, vrienden via een datingsite??
Sommige vrouwen zijn er ook goed in om hier heel onduidelijk over te zijn, maar vergeet niet dat een heleboel mannen best wel op zoek zijn en dus elke geveinsde interesse ook als interesse zien. Je kunt beter duidelijk zijn, da's het beste voor beide partijen. Da's in het echt trouwens ook zo. In het echt zie ik het trouwens ook altijd eerder aankomen als iemand echt niet geinteresseerd is.quote:Op zaterdag 30 december 2006 00:49 schreef vencodark het volgende:
Pff, heb zelf nu 2 kanslozen figuren op msn via knuz leren kennen. Eerste leek in het begin wel aardig maar nu wordt ik er doodmoe van. Ik kan niet online komen of binnen 10 sec. spreekt die gozer me weer aan met wederom een doelloos intro en vragen. Zet hem regelmatig een dagje of wat op blok maar ja. Tis een zeur en hij vroeg me ook of ik eens af wilde spreken, nee dus daar had en heb ik nu echt ff geen behoefte aan. Of die gozer heeft een bord zo groot als amerika voor zijn kop of ik ben nog niet duidelijk genoeg geweest.![]()
Wederom duidelijkheid. Zeg hem dat gewoon letterlijk, dan houden ze vanzelf wel af hoorquote:Die 2e gozer is de grootste slijmbal op aarde. Heb hem al gezegt dat hij dat niet meer/ of minder moest gaan doen dus hopen dat dat helpt. Ook al zo'n neppert. Geeft ook al voor de 2e keer zijn nummer terwijl ik toch duidelijk gemaakt heb er niets mee te gaan doen. Ook al een bord voor zijn kop.![]()
Als het verder ook geen interessante matches zijn kun je dat toch prima doen? Ik heb ook al een aantal dames waar ik verder eigenlijk geen interesse in had na het 1e gesprek ook gewoon verwijderd of geblokt. Heb ze wel eerst gezegd waarom ik vond dat zij minder interessant voor me wasquote:Ben te aardig om ze resoluut te blokken en nooit meer van me te laten horen. Maar ja. Dit werkt ook niet.![]()
Date anders eens een aardige fok!ker...quote:Op zaterdag 30 december 2006 00:49 schreef vencodark het volgende:
Pff, heb zelf nu 2 kanslozen figuren op msn via knuz leren kennen. Eerste leek in het begin wel aardig maar nu wordt ik er doodmoe van. Ik kan niet online komen of binnen 10 sec. spreekt die gozer me weer aan met wederom een doelloos intro en vragen. Zet hem regelmatig een dagje of wat op blok maar ja. Tis een zeur en hij vroeg me ook of ik eens af wilde spreken, nee dus daar had en heb ik nu echt ff geen behoefte aan. Of die gozer heeft een bord zo groot als amerika voor zijn kop of ik ben nog niet duidelijk genoeg geweest.![]()
Die 2e gozer is de grootste slijmbal op aarde. Heb hem al gezegt dat hij dat niet meer/ of minder moest gaan doen dus hopen dat dat helpt. Ook al zo'n neppert. Geeft ook al voor de 2e keer zijn nummer terwijl ik toch duidelijk gemaakt heb er niets mee te gaan doen. Ook al een bord voor zijn kop.![]()
Ben te aardig om ze resoluut te blokken en nooit meer van me te laten horen. Maar ja. Dit werkt ook niet.![]()
Dat is toch net zo'n mythe als het Monster van Lochnessquote:Op zaterdag 30 december 2006 03:35 schreef Godshand het volgende:
[..]
Date anders eens een aardige fok!ker...
weet je aan zn posts gelijk wat je aan ze hebt... (dus ik niet, gezien mijn posts)
zie je geen foto voor je date?quote:Op zaterdag 30 december 2006 22:35 schreef Godshand het volgende:
ja hoor, mijn automatische Paiq match die ik gister heb gehad vandaag gesproken..
we matchen op verrassend veel overeenkomsten, alleen is ze even lang als ik..
dus dat matchingsysteem werkt dus wel top... ze was zelfs brunette (waar ik vnl op val), alleen niet geheel slank
verder wonen we in dezelfde stad en hebben we gedeelde interesses....
dinsdag as een date, weet ik meteen ook wat ik me bij: "niet geheel slank" moet voorstellen...
Ja, als vrouwen zeggen 'niet geheel slank' dan betekent dat dus behoorlijk mollig. Kom vaak genoeg profielen tegen van ronduit dikke vrouwen die gewoon postuur 'normaal' neerzetten.quote:Op maandag 1 januari 2007 22:35 schreef BadEend19 het volgende:
Dat niet geheel slank zal meer naar dik toe zijn denk ik, alleen probeert ze dat "subtiel" te verbergen!![]()
Liegen: omdat al die mannetjes 'n anorexia'tje zoeken - net als die van de teevee of de gids van russianbrides.com. Kan me voorstellen dat je hoopt iemand te vinden die jou leuk vind, ipv puur naar je 'postuur' kijkt. Maargoed.. 'k heb makkelijk pratenquote:Op maandag 1 januari 2007 23:01 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Ja, als vrouwen zeggen 'niet geheel slank' dan betekent dat dus behoorlijk mollig. Kom vaak genoeg profielen tegen van ronduit dikke vrouwen die gewoon postuur 'normaal' neerzetten.
Laatst had ik er een (paiq) die zich omschreef als 'rubensfiguur'. Ze had geen foto geplaatst. Nou dan weet ik al genoeg. Niet dat er iets mis is met dikke vrouwen, maar ik val er niet op. Bovendien is er over liegen helemaal een no-no.
alleen als ze er 1 uploaden..quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |