abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_44059132
Gordon mag dan zijn prachtige villa in Blaricum voor veel geld verbouwd hebben hij is wel vergeten de rekening te betalen. En dat betekent nu dat er beslag ligt op de villa van de zanger, want het bouwbedrijf dat door Gordon werd ingeschakeld wil geld zien. Om preceis te zijn: 65.000 euro en dat bedrag kan nog hoger worden.


Volgens de website Sterrenstek, dat in bezit is van de documenten van de rechtbank waaruit het beslag blijkt, gaat het om het bedrijf Kruyff Bouw B.V. uit Ede welke haar rekening niet betaald heeft gekregen van de zanger. Op 14 november heeft dit bedrijf zich gericht tot de voorzieningsrechter van Amsterdam die toestemming heeft verleend tot conservatoire beslag op het pand van Gordon.

De inning van de gelden -of als Gordon niet betaalt de gedwongen verkoop van zijn villa- is in handen van de deurwaarder. Hooijer, die zegt: "Het klopt dat wij zijn overgegaan tot het leggen van een conservatoire beslag voor een bedrag van 65.000,-- euro. Dat is nog natte vinger werk. Mijn client zal binnen 4 weken met het werkelijke bedrag komen.

Twinning = boring
  vrijdag 1 december 2006 @ 16:57:24 #2
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_44059682
Zal niet zo'n groot probleem zijn.
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
  vrijdag 1 december 2006 @ 21:08:07 #3
67174 Dos37
Come on Twente
pi_44066007
agh dan gaat ie een weekje schnabbelen
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')