was ik bij... heel erg leuk!quote:Op woensdag 28 januari 2004 20:43 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Herman Brusselmans was zondag in Maastricht voor een lezig. Volgens mij moet ie deze week ergens in Utrecht een optreden geven.
Zie De Terugkeer van Bonanza, deel één van de Guggenheimer trilogie, niet vermeld staan?quote:Op woensdag 12 november 2003 16:14 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Uitgeverij Guggenheimer.
Guggenheimer was witter.
Moet ik nog eens lezen. Ik hecht weinig waarde aan volgorde.quote:Op maandag 19 april 2004 16:42 schreef Copycat het volgende:
[..]
Zie De Terugkeer van Bonanza, deel één van de Guggenheimer trilogie, niet vermeld staan?
Vergeten? Zo niet dan moet je die zeker ook nog aanschaffen
Het was ook een boekje uit zo'n stationsboekhandeltje geloof ik.quote:Op woensdag 1 september 2004 11:06 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Vergeef me de liefde is niet echt een goed boek om als eerste van hem te lezen..
Het eerste boek sinds DE MAN DIE WERK VOND die door de critici geprezen werd. En stond zelfs in een "de honderd beste boeken van.."-lijstje.quote:Op woensdag 1 september 2004 00:45 schreef nozem het volgende:
Het einde van mensen in 1967 is zeer zeker GEEN verhalenbundel, het is zijn beste boek.
Owja, kick!
hee werkeloze! Ga werken lul!quote:Op woensdag 1 september 2004 11:51 schreef Schuldige_Omstander het volgende:
[..]
Het eerste boek sinds DE MAN DIE WERK VOND die door de critici geprezen werd. En stond zelfs in een "de honderd beste boeken van.."-lijstje.
ja de MAN DIE WERK VOND ammehoela. Ik werd weggestuurd bij het CWI. kom morgen om 9:00 uur maar terug als al die andere sloebers voor de deur staan!!!quote:Op woensdag 1 september 2004 11:52 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
hee werkeloze! Ga werken lul!
ik heb gehoord dat ze in Oost-Siberië nog een bibliothecaris zoekenquote:Op woensdag 1 september 2004 11:54 schreef Schuldige_Omstander het volgende:
[..]
ja de MAN DIE WERK VOND ammehoela. Ik werd weggestuurd bij het CWI. kom morgen om 9:00 uur maar terug als al die andere sloebers voor de deur staan!!!
tss
Pitface is idd een geinig boek, maar na 4 boeken begin ik een beetje op hem uitgekeken te raken......quote:Op woensdag 1 september 2004 15:21 schreef SEMTEX het volgende:
Ik heb eergisteren Pitface gekocht bij Bruna voor 4,50. Misschien een tip voor de fans
Pitface is zijn meest lompe werk, zelfs ik als Brusselmans-fanaat moet er af en toe bij slikken.quote:Op woensdag 1 september 2004 15:21 schreef SEMTEX het volgende:
Ik heb eergisteren Pitface gekocht bij Bruna voor 4,50. Misschien een tip voor de fans
Hij foltert een Joegoslavische drugdealer in een huis volgens mij.quote:Op woensdag 1 september 2004 15:44 schreef SEMTEX het volgende:
Ik herinner me dat dus niet goed, maar is dat ook die ene waar die hij iemand in een kerker/kelder opsluit en foltert met een paar vrienden? Want die was erg goed
Dat kan ook de Vlaamsblok Neonazi uit Ex-Minnaar zijn.quote:Op woensdag 1 september 2004 15:44 schreef SEMTEX het volgende:
Ik herinner me dat dus niet goed, maar is dat ook die ene waar die hij iemand in een kerker/kelder opsluit en foltert met een paar vrienden? Want die was erg goed
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |