Maiden heb ik nooit erg interessant gevonden. Ozzy was 2 keer met Black Sabbath leuk, zonder BS op Ozzfest vond ik er weinig aan.quote:
Die onelineticketshop zijn afzetters die bergen kaarten opkopen en die dan voor het dubbele weer doorverkopenquote:Op zondag 21 januari 2007 14:07 schreef kriele het volgende:
Dagkaarten 105 E en een weekendkaart 195E???? Dat zou toch te idioot voor woorden zijn?
http://www.onlineticketshop.nl/content/details.asp?sub_id=109&taal_id=1
Dan denk ik dat Heaven and Hell op Arrow rock gaat spelen. Het lijkt me sterk dat zowel Ozzy als H&H op 1 festival staan.quote:Op donderdag 25 januari 2007 15:19 schreef Iggy het volgende:
Yep Ozzy heeft europese tour bevestigd:
Jun. 17 - Holland - Fields Of Rock Festival
Jun. 24 - Belgium - Graspop Metal Festival
Bovendien staat op de fieldsofrock website dat er binnenkort GROOT nieuws bekend gemaakt wordt!
Snap niet waarom ze geen nieuwsbrief hebben, heb geen zin om elke dag op die site te kijken of er nieuws is.
denk het wel. Want om eerlijk te zijn trekt H&H waarschijnlijk veel minder mensen dan BS (dus met Ozzy) of Ozzy solo.quote:Op donderdag 25 januari 2007 15:21 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Ozzy op FoR....zal H&H dan voor Waldrock zijn?
Waldrock it isquote:Op donderdag 25 januari 2007 15:21 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Ozzy op FoR....zal H&H dan voor Waldrock zijn?
Black Sabbath heeft in het verleden zelfs nog geopend voor Ozzy op festivalsquote:Op donderdag 25 januari 2007 15:23 schreef kriele het volgende:
[..]
Dan denk ik dat Heaven and Hell op Arrow rock gaat spelen. Het lijkt me sterk dat zowel Ozzy als H&H op 1 festival staan.
Ik zie H&H ook geen festivals headlinen. Ook voor een betrekkelijk klein iets als Waldrock zou het een zwaktebod zijn. Maar daar kunnen ze dan nog mooi geprogrammeerd worden tijdens het invallen van de duisternis....op FoR mogen ze hoogstens in de warme middagzon spelen. Of hoogstens een mini-tentje afsluiten ofzo.quote:Op donderdag 25 januari 2007 15:23 schreef Tokus het volgende:
[..]
denk het wel. Want om eerlijk te zijn trekt H&H waarschijnlijk veel minder mensen dan BS (dus met Ozzy) of Ozzy solo.
afsluiter in de tent op Waldrock, dus. Dat lijkt me opzich wel wat. Want afgelopen jaar (of was het alweer 2 jaar terug?) zag je Ronnie ook amper staan op dat grote podium.quote:Op donderdag 25 januari 2007 15:32 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Ik zie H&H ook geen festivals headlinen. Ook voor een betrekkelijk klein iets als Waldrock zou het een zwaktebod zijn. Maar daar kunnen ze dan nog mooi geprogrammeerd worden tijdens het invallen van de duisternis....op FoR mogen ze hoogstens in de warme middagzon spelen. Of hoogstens een mini-tentje afsluiten ofzo.
Ik zit net even te kijken wat er in het verleden allemaal headliner is geweest op Waldrock. Dat zijn inderdaad niet allemaal Iron Maiden's geweest, daar vergiste ik me een beetje in. Dat moet inderdaad wel lukken, hoewel er beter te krijgen moet zijn dit jaar.quote:Op donderdag 25 januari 2007 15:39 schreef Djaser het volgende:
Nou en of H&H kan headlinen en zeker wel op Waldrock, ze hebben niet voor niets oud headliner Megadeth als voorprogramma mee genomen op tour. Ze zullen heus wel minder mensen trekken als bands als Ozzy of Iron Maiden maar op een eerste dag van een meer daags festival headlinen moet geen probleem zijn.
Ik zit te denken aan een voormalig headliner, namelijk Dream Theater. Zij gaan volgens mij ook weer op pad.quote:Op donderdag 25 januari 2007 15:51 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Ik zit net even te kijken wat er in het verleden allemaal headliner is geweest op Waldrock. Dat zijn inderdaad niet allemaal Iron Maiden's geweest, daar vergiste ik me een beetje in. Dat moet inderdaad wel lukken, hoewel er beter te krijgen moet zijn dit jaar.
Verdeelt u maar even over Pinkpop en FoR.quote:Linkin Park
Smashing Pumpkins
Beatsteaks
Muse
Billy Talent
Mando Diao
Evanescence
Wir Sind Helden
Korn
Slayer
Dave Matthews Band
The Hives
Arctic Monkeys
My Chemical Romance
Kaiser Chiefs
Jan Delay & Disko No. 1
Mia.
The Kooks
Wolfmother
Stone Sour
Nou nee. Als Korn, Stone Sour en Ozzy bevestigd worden, zie ik nog geen reden om kaarten te kopen.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 15:13 schreef -Menn0- het volgende:
Stone Sour (![]()
![]()
) en Korn zou wel heel vet zijn
quote:Op zaterdag 27 januari 2007 15:57 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Nou nee. Als Korn, Stone Sour en Ozzy bevestigd worden, zie ik nog geen reden om kaarten te kopen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |