Remco de koorknaap die ook nog roept tegen iedereen JOEHOE IK BEN DE UNDERCOVER LOVER!!! En dan logischerwijs wintquote:Op maandag 27 november 2006 15:46 schreef PhalanX het volgende:
De programma makers zijn waarschijnlijk ongelofelijk blij met deze uitkomst.
Anders krijg je zaken zoals bij Expeditie Robinson, waarbij de mensen die je het meest de overwinning gunt er al redelijk snel uitliggen en je in de finale komt te staan met iemand die je liever ziet wegrotten op dat eiland daar ver in de stille oceaan dan hier met een glimlach op de buis verschijnt en wegloopt met een drie ton.
Paco verdiende dat geld niet, niemand gunde het hem. Hij ging te ver tijdens het spel, vond zichzelf bij voorbaat al de winnaar en ging over rauwe vis heen om de finale te bereiken, tegen de afspraken met zijn vriendin in.
Had meneer gewonnen dan was het spel ook niets meer dan een grote schertsvertoning geweest waarin het meest lage gedrag werd beloond. Op deze manier zien we nog hoe Paco zich in zijn eigen vuil moet zien te redden. Hij heeft zijn vriendin nu voor niets bedrogen. En dat is waar het om gaat, dat bedrog niet beloont wordt, ook al is dat de opzet van het programma.
Paco die wint is een anticlimax, dan zitten we opgescheept met een figuur gespeend van iedere sympathie, die er een prijs uit weet te slepen, waardoor hij meteen zijn vriendin ook niets meer uit hoeft te leggen. Ach schatje we hebben het geld nu, dus maakt het niet meer uit wat we er voor moesten doen. En dat domme wicht is ook weer over. Nu is Evey de genaaide doos, en mag Paco zich verantwoorden en door het slijk gaan als hij nog echt van haar houd.
Remco deed niets verkeerd, en daarom gunnen we hem de overwinning.
Paco heeft het voor de stemming ook al bekend gemaakt dat hij een undercoverlover was..quote:Op maandag 27 november 2006 16:15 schreef oldschoolf00l het volgende:
[..]
Remco de koorknaap die ook nog roept tegen iedereen JOEHOE IK BEN DE UNDERCOVER LOVER!!! En dan logischerwijs wint![]()
![]()
![]()
![]()
Nee das lekker.![]()
Stond op partyflock? Linkie?quote:Op maandag 27 november 2006 16:31 schreef MM-Luna het volgende:
[..]
Paco heeft het voor de stemming ook al bekend gemaakt dat hij een undercoverlover was..
Werd in de laatste aflevering verteld.. niks niet partyflock, bovendien partyflock link staat op vorige pagina wel ergens tussen de profielen van de dames en een heer.quote:Op maandag 27 november 2006 17:15 schreef oldschoolf00l het volgende:
[..]
Stond op partyflock? Linkie?
Ik vind het helemaal niet sneu voor Evy.quote:Op maandag 27 november 2006 12:01 schreef NrSiX het volgende:
Gisternacht nog even de uitzending gekeken.. leuk dat Remco heeft gewonnen, en ik lach me dood om Paco, doet hij zo zijn best en is hij er zeker van dat ie heeft gewonnen, wint hij helemaal niets.. kut al dat vreemdgaan voor niets.. roflwel sneu voor Evy btw..
Indeed.quote:Op maandag 27 november 2006 17:54 schreef MeneerMuis het volgende:
[..]
Ik vind het helemaal niet sneu voor Evy.
Heel simpel, niet meedoen aan zo'n progamma.![]()
Totaal ander spel. Kijk, bij die 10km is het gewoon duidelijk. Maar in Undercover Lover gaat het niet alleen om het vrijgezel zijn, maar ook om tactische beslissingen zoals sympathie verkrijgen van andere mensen.quote:Op maandag 27 november 2006 19:34 schreef Hare het volgende:
[..]
Ik vind het de grootste kutrede die er is, om iemand, die meedoet aan het spel waarbij je wint door je als vrijgezel door te doen, wint door juist te zeggen dat ie vrijgezel is.
Is toch krom? Als ik meedoe met een spel waarbij je 100000 euro kan winnen door zo snel mogelijk de 10 kilometer te lopen en ik loop deze niet het snelst behoor ik deze toch ook niet te winnen omdat ik misschien de enige ben die een beetje aardig is?
Zal die fijn vinden dat er zon poot als jij naar staart.quote:Op woensdag 29 november 2006 00:36 schreef LoveProfusion het volgende:
Remco was de terechte winnaar. Wel goed dat hij zijn kamergenote gebruikte om de overwinning veilig te stellen.
Afijn Nicole, doe wat aan je gebit en taalgebruik..mijn god
ZIjn er naaktfoto's van Paco ergens?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |