RTS op console gaat niet. Voor RTS MOET je een muis hebbenquote:Op zaterdag 11 november 2006 13:52 schreef s0ul het volgende:
[..]
Ik zit meer te wachten op een RTS.
Dat moet wel lukken met zo'n controller dacht ik zo![]()
Dit is niet zomaar een console.quote:Op zaterdag 11 november 2006 14:07 schreef mini-lellan het volgende:
[..]
RTS op console gaat niet. Voor RTS MOET je een muis hebben
Onzin. Het is niet alsof een muis de rts maakt.quote:Op zaterdag 11 november 2006 14:07 schreef mini-lellan het volgende:
[..]
RTS op console gaat niet. Voor RTS MOET je een muis hebben
Wiimote is ook een soort van muis he?quote:Op zaterdag 11 november 2006 14:07 schreef mini-lellan het volgende:
[..]
RTS op console gaat niet. Voor RTS MOET je een muis hebben
Multi Point Touch screenquote:Op zaterdag 11 november 2006 15:33 schreef Gronnaephos het volgende:
Naast dat een muis zeer waarschijnlijk altijd nog fijner werkt met een RTS dan wat voor vervanger dan ook, komt er nog bij dat een toetsenbord (in my opinion) ook heel belangrijk kan zijn voor een snellere gameplay, in verband met hotkeys en het snelle scrollen. Dit is echter ook te vervangen door bijvoorbeeld de nunchuck erbij te hangen en de control stick ervan als scroll-functie te gebruiken, terwijl de knopjes hotkeys kunnen worden.
Als laaste is er nog een belangrijk probleem: de resolutie. Voor een RTS is het gewoon belangrijk dat je een hoge resolutie op je beeldscherm tovert, want er moet vaak een redelijke lading knopjes in beeld, evenals een gedetailleerde spelwereld. Er zijn natuurlijk genoeg uitzonderingen te bedenken, zoals de inventieve RTS-games ala Pikmin (een soort RTS-spin off) en Black&White, die praktisch enkel met de muis en haast zonder User Interface te spelen viel.
die nieuwe pokémon game volgens mij ookquote:Op zaterdag 11 november 2006 15:42 schreef _Supreme het volgende:
Wie weet er welke games er precies online gaan?
Super smash Brawl, en welke nog meer?
WEL interneten NIET gamenquote:Op zaterdag 11 november 2006 16:14 schreef _Supreme het volgende:
Okee, maar je kunt dit jaar dus niet echt meer met de Wii ONLINE spelen dus?
Wie is Arend Glas?quote:Op zaterdag 11 november 2006 16:14 schreef s0ul het volgende:
Wii sports niet want de eerst die online ging is Pokémon
-Dries- van CZ ? (cubezone, niet de zorgverzekeraar)
Als je het wel bent begin niet over Arend Glas
Boeiend, standaard rayman zuigt toch.quote:Op zaterdag 11 november 2006 18:05 schreef Ruzbeh het volgende:
Ik vind die konijnen nu wel zwaar irritant. Dat is toch geen Rayman meer.
quote:Op zaterdag 11 november 2006 18:05 schreef Ruzbeh het volgende:
Ik vind die konijnen nu wel zwaar irritant. Dat is toch geen Rayman meer.
Yep... En je kunt het "getril" ook weg halen door de gevoeligheid van de pointer te verlagenquote:Op zaterdag 11 november 2006 18:52 schreef floppie86 het volgende:
tvp
pointer controls zien dr erg soepel uit trouwens op de filmpjes
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |