Neem een baan, ga werken, doe iets overdag!quote:Op woensdag 8 november 2006 01:44 schreef wyccie het volgende:
Broer is ervandoor gegaan zonder een nieuw topic te openen.![]()
Ik hoop dat ie vannacht héél eng gaat dromen.![]()
Oh ja, AR. Kan jij me wat tips geven om vroeg naar bed te gaan?
Doei
quote:Op woensdag 8 november 2006 08:00 schreef Lienekien het volgende:
Zo is dat.
Ik verdien er mijn brood mee.
quote:Op woensdag 8 november 2006 08:02 schreef De-oneven-2 het volgende:
[..].
Ik moet nu ook gaan werken...
Mislukt.quote:Op woensdag 8 november 2006 01:44 schreef wyccie het volgende:
Ik hoop dat ie vannacht héél eng gaat dromen.![]()
Hè bah, wat een enge suggesties toch!quote:Op woensdag 8 november 2006 07:19 schreef Automatic_Rock het volgende:
Neem een baan, ga werken, doe iets overdag!
Hij was met een andere klant aan het praten over hoe ze allebei op Curaçao hun rijbewijs binnen vijf minuten hadden gekregen. Dat ging zó enthousiast dat-ie maar blééf knippen.quote:Op woensdag 8 november 2006 12:13 schreef Lienekien het volgende:
Als je toch gewoon vraagt om gedekt en de oren vrij, dan kan er toch weinig misgaan?
Ik val op in het straatbeeld, nu. Kijk maar om je heen.quote:Op woensdag 8 november 2006 12:13 schreef wyccie het volgende:
Foto!
Als ik dat niet al deed, was het laat gaan slapen helemaal geen probleem geweest, AR.quote:Op woensdag 8 november 2006 07:19 schreef Automatic_Rock het volgende:
Neem een baan, ga werken, doe iets overdag!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |