Nee, volgens mij niet wat ik van de rondleiding herinner was het voor valkenburg en omstreken en dan is 15.000 man niet veelquote:Op zondag 27 februari 2005 12:45 schreef Frezer het volgende:
Atoom schuilkelders zijn toch niet zo apart? Hier in eindhoven is 'i te vinden op de markt.
15000 mensen is wel ERG veel trouwens!Een nulletje te veel?
Als het goed is in Hilversum onder het marktterrein, maar of ie ook atoom-boem bestendig is.....quote:Op donderdag 2 november 2006 21:12 schreef jadelovespat het volgende:
Mijn schoonmoeder beweert dat er in o.a. Rotterdam en Amsterdam ondergrondse tunnels liggen. Die tunnels/ bunkers bestaan voor als het een ramp is of als er een atoombom zou afgaan mensen daar kunnen onderduiken.
In die tunnels/ bunkers staan nu bedden klaar en eten opgeslagen voor jaren om onder te duiken.
Ik geloof er weinig van, weet iemand hier meer over?
quote:1. Vraag
Bent u bekend met het artikel «Overheid heeft vrijwel geen idee waar en of er schuilkelders zijn»?
1. Antwoord
Ja
Is dat bij het mediapark? Dan ga ik daar binnenkort ff checkenquote:Op vrijdag 3 november 2006 01:06 schreef Nembrionic het volgende:
Er zit er één bij de televisietoren in Hilversum. Ook deze is echter niet meer in gebruik en wordt vooral gebruikt voor rondleidingen
En hoe kan het ook anders: er staan fietsen voor stroom
Dikke deuren overigens
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |