Wat jij nu zegt is dus grote onzinquote:Op maandag 30 oktober 2006 16:25 schreef Gert het volgende:
[..]
Dat vind ik echt onzin.
Als iemand om feedback vraagt, betekent dat niet dat je onmiddelijk al je hebben en houwen over die persoon op tafel MOET leggen. Dat is in het dagelijks leven al lang niet altijd verstandig, en al helemáál niet in een spelsituatie als DGK.
Nena vertrouwt Natasia niet, en vindt het een naar, slecht mens, dat is wel duidelijk. Ze wil zo weinig mogelijk met haar te maken hebben.
Ik kan haar geen ongelijk geven.
Maar goed, ik zal jou wat feedback geven Day: ik heb de indruk dat je het nogal geforceerd aan het opnemen bent voor Natasia, en daarbij niet altijd met even sterke argumenten komt. En nu sleep je die "doelen" er weer met de haren bij. Best hoor, maar het lijkt me weinig zinvol om een Natasia _ Nena wedstrijdje te gaan houden hier.
Ik wou mijn streams al aan gooien, ik dacht ze aan het leviteren wasquote:
quote:Op maandag 30 oktober 2006 16:45 schreef scanman01 het volgende:
Gesprek weer ten einde. Straks om 6 uur komt Lesley weer. Ik ga mezelf ook even afremmen nu, gezien het aantal posts achter elkaar
Omdat ik Eveline een evile omhooggevallen kutwijf vind. Zo goed genoeg voor je?quote:Op maandag 30 oktober 2006 16:29 schreef Gert het volgende:
[..]
Lees het vorige COS eens door. Er wordt veel meer gezeikt over Eveline dan over Nataasia.
Waarom neem je het niet voor Eveline op?
Of is dit weer een zwart/wit-ding, nee toch hoop ik hè..![]()
Van iemand zeggen dat ze anderen naar beneden wil halen om zichzelf beter te voelen, overstijgt dat hele interview-gedoe. Ik vind het onterecht om Nena te verwijten dat ze zoiets heftigs niet als feedback heeft gegeven. Want áls je zo'n zware beschuldiging al tegen iemand uit (wat niet waarschijnlijk is, want met mensen over wie je zo denkt probeer je het contact zo oppervlakkig mogelijk te houden), dan doe je dit in een zorgvuldig uitgekozen setting. En niet eventjes bij wijze van "feedback".quote:Op maandag 30 oktober 2006 16:46 schreef Day het volgende:
Want de dingen die Nena zei gingen nl. over het interview. Als ze er geen zin in had, had ze er gewoon niet aan mee moeten doen.
Ik denk dat ze zich helemaal niet als een dom blondje profileert, maar dat ze dat stempel gewoon al vanaf dag 1 heeft gekregen. Er is niets wat er op wijst dat ze een dom blondje is, maar alleen door de haarkleur blijven sommige mensen dat volhouden.quote:Op maandag 30 oktober 2006 16:46 schreef Day het volgende:
En Scan: Nena vind ik een leuke meid, die ECHT NIET dom is. Mijn vraag is dan, waarom profileert ze zich zelf dan zo?
Waarom zit ze continue te 'ik weet het niet-en'. Ik heb Stefan haar goeie adviezen zien geven, daar reageerde ze nauwelijks op. Ik heb een studie-adviseuse een gesprek met haar horen voeren, waarin ze ook niet verder kwam dan 'ik weet het niet' en dan is ze achteraf beledigd dat die vrouw zegt: ik ga er alleen mee verder, als jij er ook echt voor gaat. Vind ik raar en ja, zelfs enigszins dom. Terwijl ze dat absoluut niet is. Dus zit ik me af te vragen waarom ze zich wel als dom, mooi blondje profileert.
Ja misschien heb je ergens wel gelijk. Gezien de reacties die Natasia zo nu en dan kan geven, was het misschien wel het verstandigst. Maar ze had het ook anders kunnen brengen. Zoals Brian het bijvoorbeeld deed. Die zei nl. tegen haar dat ze af en toe hooghartig (of zo iets, pin me niet op het woord vast) overkwam. En daar reageerde Natasia ook niet hels op.quote:Op maandag 30 oktober 2006 16:52 schreef Gert het volgende:
[..]
Van iemand zeggen dat ze anderen naar beneden wil halen om zichzelf beter te voelen, overstijgt dat hele interview-gedoe Ik vind het onterecht om iemand te verwijten dat zoiets heftigs niet als feedback gegeven wordt. Want áls je zo'n zware beschuldiging al tegen uit (wat niet waarschijnlijk is, want met mensen over wie je zo denkt probeer je het contact zo oppervlakkig mogelijk te houden), dan doe je dit in een zorgvuldig uitgekozen setting. En niet eventjes bij wijze van "feedback".
Maar dat snap je toch zelf ook wel?
Pfff... toen je net schreef dat je een van de twee wel leuk vond en de andere helemaal niet, dacht ik echt dat je Natasia dus wel leuk vond en Nena helemaal niet.quote:Op maandag 30 oktober 2006 16:57 schreef Day het volgende:
Waarmee ik niet gezegd heb dat ik Nena niet moet, of zo. Ik vind d'r leuk.
Nena is GOOOEEEDDD! Daarom ben ik gek op d'r. Ze kan zo ongelooflijk gevat uit de verf komen!quote:Op maandag 30 oktober 2006 16:22 schreef scanman01 het volgende:
Bart: "Je gaat hier niet in als je 100% gelukkig bent. Ik was gelukkig, maar wist dat dat zou gaan veranderen. Mijn contract liep af. Dus dit was een kans waarmee ik gelijk door zou kunnen gaan. Ik was een half jaar echt gelukkig. Maar ik vind dit geen gekke stap. Ik ben gestopt met roken... ik ben al iets afgevallen"
Nena: "Jij maakt processen door. Ik word er hier alleen maar ongelukkiger van heb ik het idee"
Bart; " Jij hebt ik een heel prominent mannenblad gestaan. en zelfs een aanbod van HET mannenblad gehad... ik niet.
Nena: "Maar jij bent een jongetje"
Bart: "Maar ze hebben jou gevraagd... Eveline niet, en dat is ook geen jongetje"
Nena: " Weet je dat zeker?"
Ik denk dat je je daar op een gegeven moment ook naar kan gaan gedrágen. Als je toch nooit serieus genomen wordt, als je meningen toch nooit op waarde geschat worden omdat je als een dom blondje gezien wordt, dan kan ik me voorstellen dat je op een gegeven moment ook geen meningen meer gééft.quote:Op maandag 30 oktober 2006 16:54 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik denk dat ze zich helemaal niet als een dom blondje profileert, maar dat ze dat stempel gewoon al vanaf dag 1 heeft gekregen.
OK, duidelijk.quote:Op maandag 30 oktober 2006 16:57 schreef Day het volgende:
[..]
Ja misschien heb je ergens wel gelijk. Gezien de reacties die Natasia zo nu en dan kan geven, was het misschien wel het verstandigst. Maar ze had het ook anders kunnen brengen. Zoals Brian het bijvoorbeeld deed. Die zei nl. tegen haar dat ze af en toe hooghartig (of zo iets, pin me niet op het woord vast) overkwam. En daar reageerde Natasia ook niet hels op.
Ik houd gewoon niet van achter mensen hun rug omlullen. Dus dat viel effe tegen. Waarmee ik niet gezegd heb dat ik Nena niet moet, of zo. Ik vind d'r leuk.
Tuurlijk niet!quote:Op maandag 30 oktober 2006 16:59 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Pfff... toen je net schreef dat je een van de twee wel leuk vond en de andere helemaal niet, dacht ik echt dat je Natasia dus wel leuk vond en Nena helemaal niet.
Zo lijkt het idd ook wel eens te zijn ja. Dat Nena denkt: "Als jullie me toch nooit serieus nemen, dan ga ik ook niet meer serieus antwoorden." Gelukkig doet ze dat bij Bart niet. Bij Brian ook niet volgens mij. En Stephan kan ze niet luchten of zien volgens mijquote:Op maandag 30 oktober 2006 17:00 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik denk dat je je daar op een gegeven moment ook naar kan gaan gedrágen. Als je toch nooit serieus genomen wordt, als je meningen toch nooit op waarde geschat worden omdat je als een dom blondje gezien wordt, dan kan ik me voorstellen dat je op een gegeven moment ook geen meningen meer gééft.
Ik ben blij dat die vriendschap weer bekoeld is! Vond dat een nare ontwikkeling.quote:Op maandag 30 oktober 2006 16:59 schreef moowriece het volgende:
[..]
Nena is GOOOEEEDDD! Daarom ben ik gek op d'r. Ze kan zo ongelooflijk gevat uit de verf komen!
Idd. Eveline is een gebruiker. Ik denk dat ze Stephan nu ook gewoon gebruikt/misbruiktquote:Op maandag 30 oktober 2006 17:05 schreef Day het volgende:
[..]
Ik ben blij dat die vriendschap weer bekoeld is! Vond dat een nare ontwikkeling.
En ze heeft Eveline ook wel in de smiezen.quote:Op maandag 30 oktober 2006 17:02 schreef scanman01 het volgende:
En Stephan kan ze niet luchten of zien volgens mij
Ik ben alleen bang dat Nena dus echt het huis binnen niet al te lange tijd gaat verlaten.quote:Op maandag 30 oktober 2006 17:06 schreef Gert het volgende:
[..]
En ze heeft Eveline ook wel in de smiezen.
Ik verheug me nu al op een totaal demasqué van Eveline.
En dat gaat ook nog wel gebeuren.
En dat zal ook de reden zijn waarom Stephan haar het huis uit wil .. volgens mij vond Stephan Nena namelijk erg leuk (kan iemand zich die aflevering nog herinneren waarbij Stephan en Nena een gesprek met elkaar hadden. Nena lag op een hele aparte manier op het bed en Stephan zat gewoon op zijn vuist te bijten en 'verlekkerd' naar haar te kijken) Sinds Nena wat duidelijker is daarover gaat hij meer om met Eveline (die hij ook erg aantrekkelijk vind) en praat slecht over Nena.. terwijl dit in het begin niet zo was!quote:Op maandag 30 oktober 2006 17:02 schreef scanman01 het volgende:
En Stephan kan ze niet luchten of zien volgens mij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |