Dus? Verder nog wat te melden?quote:Op woensdag 22 november 2006 23:57 schreef mini-lellan het volgende:
Vandaag probeerde een jongen uit me klas me over te halen om van WoW naar GW te gaan![]()
En terecht!quote:Op woensdag 22 november 2006 23:57 schreef mini-lellan het volgende:
Vandaag probeerde een jongen uit me klas me over te halen om van WoW naar GW te gaan![]()
Vast nietquote:Op donderdag 23 november 2006 10:24 schreef Pizzahut het volgende:
is het hem gelukt?
Nee. WoW owned.quote:Op donderdag 23 november 2006 10:24 schreef Pizzahut het volgende:
is het hem gelukt?
zowat het enige argument dat ik kan begrijpen, als je tijd had zat je ook te WoW'e met mij ouwe pikquote:Op donderdag 23 november 2006 16:42 schreef torn_Machina het volgende:
Smaken verschillen natuurlijk. Gw vindt je leuk of niet. WoW heb ik zelf geen tijd voor omdat ik een voltijd baan heb en met GW kan ik spelen wanneer ik daar zin in heb.
Misschien wel, maar ik denk dat als ik nog gewoon op school zat, dat ik eerder Final Fantasy 11 zou spelen dan WoW.quote:Op donderdag 23 november 2006 17:10 schreef Borreke het volgende:
[..]
zowat het enige argument dat ik kan begrijpen, als je tijd had zat je ook te WoW'e met mij ouwe pik
te moeilijk voor je ?quote:Op donderdag 23 november 2006 17:24 schreef EricG het volgende:
Ik heb nu ook WoW (gratis) maar ik vind er geen flikker aan. Eerste quest: kill 5 vogels. Volgende quest: Kill 10 bergleeuwen. Toen dacht ik al van flikker maar op
Unlocks via Balthazar zijn alleen voor heroes en voor pvp charsquote:Op donderdag 23 november 2006 18:35 schreef Amadeo het volgende:
Ah hoe dom kan ik zijn :>
Zat ik hele tijd te proberen door Lornar's Pass te komen omdat er rond Talus Chute, Snake Dance etc. veel skills zijn die ik wil cappen, maar ik ben helemaal vergeten dat je skills bij RP Chars ook met faction kan unlocken..
Helaas is de maximale hoeveelheid Faction die je dagelijks kan gainen 2000 dus zal ik wel nog wat moeten wachten tot ik alle skills heb die ik wil...
quote:Op donderdag 23 november 2006 19:39 schreef Borreke het volgende:
[..]
te moeilijk voor je ?
blijkt al hoe veel inzicht je in WoW hebt
n000000000b
Niet te moeilijk te saai.quote:Op donderdag 23 november 2006 19:39 schreef Borreke het volgende:
[..]
te moeilijk voor je ?
blijkt al hoe veel inzicht je in WoW hebt
n000000000b
Lmao,quote:
Zo denken de meeste WoW spelers ook over Guildwars.quote:Op donderdag 23 november 2006 23:29 schreef Borreke het volgende:
[..]
Lmao,
kvind het in ieder geval wel knap dat je al na 2 (OMG!) quests de veelzijdiggeid van WoW hebt weten te ontdekken, chapeau
True true, maar dan nog vind ik het nogal kortzichtig...quote:Op donderdag 23 november 2006 23:49 schreef torn_Machina het volgende:
[..]
Zo denken de meeste WoW spelers ook over Guildwars.OMG, maar 8 skills op je balkje en niemand buiten de outposts!11!!!!
Etc...
Het is gewoon een vicieuze cirkel.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |