Net gewordenquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 14:56 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Ah, hier zijn we al.
R is dus 18.
Interessant.
"wil je een likje van mijn lolly? "quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 14:58 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Lust jij dan wel een snoepje, meisje?
Heb jij ook een lekkere lollie?quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 15:03 schreef miss_bleu het volgende:
"wil je een likje van mijn lolly? "
Net bij de mediamarkt gehaaldquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 15:04 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Heb jij ook een lekkere lollie?
Ik wist niet dat die tegenwoordig ook "massagestaven" verkopen.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 15:06 schreef miss_bleu het volgende:
Net bij de mediamarkt gehaald
Zelfs de etos verkoopt die, JKquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 15:10 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Ik wist niet dat die tegenwoordig ook "massagestaven" verkopen.
Ik probeerde het even op te zoeken voor je, JK, maar ik kan niet vinden welke. Alleen dat je ze ook bij de Free Record Shop kunt kopen.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 15:13 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Tjonge! Daar kijk ik van op.
Benne het wel goede?
Waarop de verkoper je natuurlijk ongelovend aankeek.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 15:26 schreef Ripley het volgende:
Ik probeerde het even op te zoeken voor je, JK, maar ik kan niet vinden welke. Alleen dat je ze ook bij de Free Record Shop kunt kopen.
"Hallo, mag ik de nieuwe van madonna en een tarzan, alstublieft?" Het is een cadeautje."
Pure fictie, JK. Echtquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 15:30 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Waarop de verkoper je natuurlijk ongelovend aankeek.
Dunkt me.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |