quote:
Op donderdag 13 september 2007 00:16 schreef Nosh het volgende:[..]
Begin van het einde, schmegin van het einde.
![]()
Hetzelfde voor Flogging Molly. Zelfs mijn moeder digt het, en vergelijkt het met Pater Moeskroen. Maakt het niet minder tof, want het is en blijft aanstekelijk en dansbaar as fuck. Kan me persoonlijk heel weinig druk maken om pinkpoppubliek, zolang bands er geen concessies naar gaan doen.
Tuurlijk, dat is wel enigzins het geval bij DKM (wat zeg ik, de Street Dogs lieten aardig hard blijken hoe goed het ooit was), maar de laatste albums kennen een stijgende populariteit en een sound die weinig veranderd is, dus het valt best mee. Het is feestmuziek, het is altijd al feestmuziek geweest (ja, ook hun oudere werk), dat trekt nu eenmaal een groot publiek.
Jammer dan.
Zie mijn reply op de post van Hellfire, en ik wil bij deze toevoegen dat Flogging Molly best op Pater Moeskroen lijkt (als je Roodkapje wegdenkt)
De Graafschap - KV Mechelen - Tranmere Rovers