Neej hoor , tis voor n vereniging .. niet mijn centjes dusquote:Op woensdag 25 oktober 2006 23:11 schreef existenz het volgende:
[..]
Morgen moet ie overwerken, hij moet immers nog ¤530 ophoesten
Daarom lijkt het nu dat ik meot betalenquote:Op woensdag 25 oktober 2006 23:13 schreef amaranta het volgende:
mooi....want vergeet niet: niets is wat het lijkt!
jij snapt emquote:Op woensdag 25 oktober 2006 23:13 schreef feessie het volgende:
[..]
Daarom lijkt het nu dat ik meot betalen
Nee wij hebben zijn diensten niet gebruikt ......daarom gingen wij weg .quote:Op woensdag 25 oktober 2006 23:16 schreef Blue-eyes het volgende:
Je mag nog blij zijn dat dat bedrijf jullie uberhaupt nog heeft geholpen. Hij had jullie ook kunnen wegsturen omdat jullie de reservering niet ondertekend hebben geretourneerd.
En nu het voor jullie beter uitkomt gebruiken jullie datzelfde formulier opeens tegen hem ?
Jullie hebben dus wel van de diensten gebruik gemaakt. Hebben jullie wel het gedeelte van de rekening betaald of gewoon helemaal niets ?
Jij hebt niet betaald. Die kerel deed niks verkeerd. Ik ben godverdomme geen papegaai.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 23:15 schreef feessie het volgende:
Nog 1 ding .. Die vent gaf aan dat het wijzigen van het aantal personen eerst geen probleem was. Toen we er aankwamen begon hij te morren dat het niet kon .. dat was de reden dat we weggingen. Hij heeft zich dan niet aan de mondelinge overeenkomst gehouden . En er is totaal geen bewijsmatriaal...
Even voor de duidelijkheid , wij hebben niet van zijn diensten gebruik gemaakt he !quote:Op woensdag 25 oktober 2006 23:18 schreef amaranta het volgende:
[..]
Jij hebt niet betaald. Die kerel deed niks verkeerd. Ik ben godverdomme geen papegaai.
Das die kerel zijn probleem niet. Das jullie probleem.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 23:19 schreef feessie het volgende:
[..]
Even voor de duidelijkheid , wij hebben niet van zijn diensten gebruik gemaakt he !
Je kan niet een wijziging doorgeven op de dag zelf. Doorgaans kandat alleen tegen betaling.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 23:24 schreef feessie het volgende:
Ja maar hij komt zijn belofte toch ook niet na.. ik bedoel .. we spreken iets af .. en op locatie gaat hij moeilijk doen..
Daarnaast ben jij de gene die is weggegaan.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 23:24 schreef feessie het volgende:
Ja maar hij komt zijn belofte toch ook niet na.. ik bedoel .. we spreken iets af .. en op locatie gaat hij moeilijk doen..
Hij komt zijn afspraken WEL na ! Hij staat netjes met zijn spullen voor 30 man klaar op de afgesproken locatie. Hij heeft kosten gemaakt om die 30 man van diensten te voorzien.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 23:24 schreef feessie het volgende:
Ja maar hij komt zijn belofte toch ook niet na.. ik bedoel .. we spreken iets af .. en op locatie gaat hij moeilijk doen..
Ja , voordat we met de baas gesproken hadden. Als iemand nou eerst zeg .. je kan het wijzigen en op locatie kan het niet meer. Dan ga je toch ook moeilijk doen?quote:Op woensdag 25 oktober 2006 23:26 schreef amaranta het volgende:
[..]
Daarnaast ben jij de gene die is weggegaan.
NEE , we konden het aantal op de dag zelf nog wijzigen . En toen we daar kwamen , kon dat niet meer..quote:Op woensdag 25 oktober 2006 23:27 schreef Blue-eyes het volgende:
[..]
Hij komt zijn afspraken WEL na ! Hij staat netjes met zijn spullen voor 30 man klaar op de afgesproken locatie. Hij heeft kosten gemaakt om die 30 man van diensten te voorzien.
Jullie komen pas op diezelfde dag met een wijziging van het aantal. Dan kan hij die kosten die hij gemaakt heeft toch ook niet meer terugdraaien ???
Dat had dus ook van zijn kant kunnen gelden. Hij had er dus helemaal niet hoeven te staan op de afgesproken tijd omdat jullie die overeenkomst niet hadden teruggestuurd.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 23:26 schreef feessie het volgende:
Ondertussen heb ik gebeld met een notaris.. hij zegt : Zolang er geen overeenkomst is getekend is het niet bindind.. En over die mondelinge deal : Hij heeft zelf ook een overeenkomst gesloten waaraan hij zich niet hield. En hiervoor is ook geeen bewijslast.
Een maat van me heeft een vriendin , en die der pa is notaris .quote:Op woensdag 25 oktober 2006 23:28 schreef amaranta het volgende:
Welke notaris kon jij om half twaalf bereiken?
Ja dat zei ik dus ook al maar koppigmeneertje wil het niet geloven.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 23:27 schreef Blue-eyes het volgende:
[..]
Hij komt zijn afspraken WEL na ! Hij staat netjes met zijn spullen voor 30 man klaar op de afgesproken locatie. Hij heeft kosten gemaakt om die 30 man van diensten te voorzien.
Jullie komen pas op diezelfde dag met een wijziging van het aantal. Dan kan hij die kosten die hij gemaakt heeft toch ook niet meer terugdraaien ???
Ja kon ook , maar dat heb ik allang besproken met ze.. ik zoek nu andere middelen waardoor ik in mn recht kan staan..quote:Op woensdag 25 oktober 2006 23:28 schreef Blue-eyes het volgende:
[..]
Dat had dus ook van zijn kant kunnen gelden. Hij had er dus helemaal niet hoeven te staan op de afgesproken tijd omdat jullie die overeenkomst niet hadden teruggestuurd.
En dan was er hier een ander topic geopend met als titel "bedrijf komt mondelinge reservering niet na"![]()
ik denk dat hij inderdaad heeft gezegd dat je kon wijzigen, maar hou jezelf niet voor de gek door te zeggen dat het op de dag zelf ook kon....quote:Op woensdag 25 oktober 2006 23:28 schreef feessie het volgende:
[..]
NEE , we konden het aantal op de dag zelf nog wijzigen . En toen we daar kwamen , kon dat niet meer..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |