| DopeBoy | maandag 7 januari 2002 @ 21:49 |
| Heb me de laatste tijd errug veel verdiept over het onderwerp. Het gekke ervan is, dat het allemaal gewoon geloofwaardig is. Ik ben zelf best wel kritisch, maar dit kan allemaal vrij goed kloppen. New World Order is eigenlijk een groep mensen (politici,rijkerds) de wereld willen overnemen. Dit is echter een beknopte samenvatting, want de New World Order gaat echt veel en veel verder. Wat ik wil vragen: Wat denk je er zelf van?
http://www.stelling.nl/kleintje/336/Plots.htm http://utelnt.el.utwente.nl/personel/leo/noten/overnieuwewereld.html of zoek gewoon in je zoekmonster op "New World Order"
Dopeboy [Dit bericht is gewijzigd door DopeBoy op 07-01-2002 21:51] | |
| #ANONIEM | maandag 7 januari 2002 @ 21:50 |
| OMG dopeboy is gemuteerd tot YRRAB en Hoolg298 Laat die dope eens met rust man. | |
| 6502 | maandag 7 januari 2002 @ 22:40 |
| http://www.davidicke.com is ook een hele goeie Het klinkt allemaal heel logisch, totdat je het gaat controleren. 9 van de 10 keer klopt er weinig tot niks van. De argumenten zijn vaak verdraaid, overdreven of gewoon compleet verzonnen. Voor de meeste theorieën is totaal geen bewijs. | |
| HiZ | maandag 7 januari 2002 @ 23:38 |
| Het probleem dat ik heb met NWO denkers is dat hun theorieën ALTIJD kloppen. Je kunt nog zoveel elementen die ze beweren weerleggen, ze zullen altijd zeggen dat jouw bewijs van het tegenovergestelde JUIST hun eigen mening onderbouwt. Het is niet veel anders dan de nazi's die de Joden zowel de schuld gaven van het kapitalisme en het commmunisme, en alles wat er tussen in zat. Maar als ik moet geloven dat Clinton president is geworden omdat hij als onbemiddeld man moest dansen naar het melodietje van de NWO machten, terwijl ik ook moet geloven dat GWB de president kon worden omdat hij 'door z'n rijkdom de juiste vriendjes had, dan ben je mij kwijt. De wereld is heel rommelig en ongeorganiseerd en er zijn nogal wat mensen die dat niet kunnen accepteren. |