quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 16:38 schreef Coos het volgende:
[..]
Ik zie gelijk die enge Marlies cap van Scanman weer voor me....brrr......![]()
Pfft... is hij nog bezig met de wereld te verbeteren?quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 16:57 schreef Peter6000 het volgende:
Pfffffffffffff, een enorme monoloog van Tijn.
Hij is sinds kort pas begonnen met uit eten gaan, omdat hij er moeite mee heeft dat mensen hem bedienen.
quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 17:04 schreef marky het volgende:
Rik weet niet wat fiscaal is
Enne Tijn.... als je een meisje je pijpt neem je zeker ook je kwakkie over in je eigen mond omdat je het niet leuk voor haar vind dat zij het door moet slikken
Jeroen schat het vrij goed in. Hij zag zichzelf ook al bij de laatste 4 en zei dat ook gewoon.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 17:27 schreef Peter6000 het volgende:
Jeroen denkt dat Marcia exit moet, maandag.
Die gozer vind zichzelf zo geweldig, in zijn ogen heeft die BB al gewonnenquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 17:27 schreef Peter6000 het volgende:
Jeroen denkt dat Marcia exit moet, maandag.
Mwa, als je zo vaak de bank hebt overleefd dan mag je gaan denken dat je bij de laatsten hoort.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 17:45 schreef mazaru het volgende:
[..]
Die gozer vind zichzelf zo geweldig, in zijn ogen heeft die BB al gewonnen![]()
Dat was Jeroenquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 17:04 schreef marky het volgende:
Rik weet niet wat fiscaal is
Enne Tijn.... als je een meisje je pijpt neem je zeker ook je kwakkie over in je eigen mond omdat je het niet leuk voor haar vind dat zij het door moet slikken
En zoals het er nu uitziet, gaat die er maandag weer niet uitquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 17:48 schreef Zjaak_Trekhaak het volgende:
[..]
Mwa, als je zo vaak de bank hebt overleefd dan mag je gaan denken dat je bij de laatsten hoort.
En terecht!quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 17:52 schreef mazaru het volgende:
[..]
En zoals het er nu uitziet, gaat die er maandag weer niet uit![]()
Viel me al op, staat hem leuk, wat strakker ipv die skater kledingquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 18:16 schreef schatje het volgende:
Tijn heeft het gay blousje van zijn broer aan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |