Eigenlijk, stiekem, worden ze dat al, door de webcam. Maar laten we maar hopen dat het bij een webcam blijft, dan hoeft men ze in ieder geval niet in het echte leven te verstoren, maar kunnen ze de boel bekijken via de webcamquote:Op vrijdag 20 oktober 2006 10:12 schreef Sheriam het volgende:
Heel mooi! Ik hoop dat deze zeearenden nog veel jongen groot brengen. Als zo'n geslaagd eerste legsel een uitzondering is, dan zal 't aan de ouders niet liggen. Nu hopen dat ze in ons drukke landje niet verstoord worden door de mens!
Ik moest lachen om het filmpjequote:Op vrijdag 2 maart 2007 16:03 schreef Barbaaf het volgende:
Volgens de website van SBB is het vanaf 8 maart pas mogelijk de webcambeelden te zien, nog even geduld dus. Op hun site staat wel een filmpje van de dieren, oa. wat vleugeloefeningen van het jong
Arend is adelaar.quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 10:10 schreef Zakboekje het volgende:
kijk aan.. das goed nieuws!
Nu nog de steenarend
En de adelaar enzo![]()
Hangt hij er al? Kan op internet nog niks vinden!quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 09:48 schreef ijsmeis het volgende:
Staatsbosbeheer hangt binnenkort een kleine camera bij het zeearendennest in natuurgebied Oostvaardersplassen bij Lelystad.
Nee hoor, je hangt één keer een webcam op als ze aan het jagen zijn en je hoeft nooit meer in de buurt te komenquote:Op woensdag 7 maart 2007 19:21 schreef the_predator het volgende:
Is het nou zo moeilijk om die dieren met rust te laten?
sterker nog, die webcam wordt opgehangen voordat ze aan het broeden zijn.quote:Op woensdag 7 maart 2007 19:31 schreef Barbaaf het volgende:
[..]
Nee hoor, je hangt één keer een webcam op als ze aan het jagen zijn en je hoeft nooit meer in de buurt te komen![]()
Wat heeft dit nou met Big Brother en met 'diep zinken' te maken?quote:Op donderdag 8 maart 2007 18:19 schreef the_predator het volgende:
|Wat is hier nou het nut van?
Na "Big Brother" dacht ik dat wij niet dieper konden zinken,.. krijg je dit..
2 zeearenden in Nederland,.. dat zou toch volkomen normaal moeten zijn?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |