Dan ben je daarna dus arts?quote:Op zaterdag 4 november 2006 13:36 schreef Singa het volgende:
SUMMA is geneeskunde in een verkorte vorm, dus voor mensen die bijvoorbeeld BMW hebben afgerond en geneeskunde versneld willen doen. Moet je alleen wel door hun selectie komen daarna.
Misschien is Biomedische wetenschappen inderdaad wat meer als je geen arts wilt worden. KIjk ook is bij Life sience & technology in Groningen vind je dan ook wel leuk.quote:Op donderdag 2 november 2006 18:44 schreef Keileweg-ethicus het volgende:
Goedemiddag aspirant-artsen.
Ik ga waarschijnlijk geneeskunde studeren. Niet zozeer omdat ik arts wil worden, maar meer omdat ik het interessant vind en leren leuk vind. En ook een beetje om iets achter de hand te hebben voor als ik misluk in de politiek
Dus... naar welke universiteit moet ik gaan? En schreeuw dan niet meteen de naam van je eigen universiteit, gevolgd door "de gekste", maar beargumenteer je antwoord aub. Ik zeg het trouwens maar even: ik zit eigenlijk te denk aan UvA, RUG of UU, maar een goed betoog kan me in principe zelfs naar Maastricht trekken. Barst dus maar los, da's leuk.
Als je gemiddelde een 8 is word je altijd ingeloot bij de studie en locatie van je keuze:quote:Op zaterdag 4 november 2006 17:45 schreef HomerJ het volgende:
[..]
Misschien is Biomedische wetenschappen inderdaad wat meer als je geen arts wilt worden. KIjk ook is bij Life sience & technology in Groningen vind je dan ook wel leuk.
Verder moet je geen rekening houden dat je op de UU komt. Was gister naar de voorlichting en iedereen wil naar Utrecht of Groningen. Zelfs al word je ingeloot dan is het 1 op de 3 kans dat je ook nog op de RUG of UU kan studeren. Leiden is overigens wel te doen.
bronquote:Wanneer je een gemiddeld vwo-, havo- of bo-eindexamencijfer van 8 of hoger hebt, word je rechtstreeks toegelaten tot de opleiding en instelling van je eerste voorkeur.
Beter dan uitgeloot zijn en achteraf spijt krijgen maar je kunt toch niets meer aan doen of je doet je examens over (no way) of je doet een jaartje wat anders en maar hopen dat je volgend jaar wordt ingeloot maar dat gebeurt toch niet maar toch blijf je hopen en uiteindelijk (na 3 jaren lang hopen en uitgeloot worden) ben je verpleegkundige geworden en over 40 jaar zit je te kankeren tegen een co-assistent dat je arts had kunnen worden maar toch niet hebt gedaan omdat het je niet lag (smoesje overigens). Na 40 jaar hongersloontje, een hernia, burn-out en depressieve periode verder kom je tot de conclusie dat je beter een 8 had kunnen halen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 5 november 2006 13:10 schreef darkie_blue het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Anyone who does not agree with me is mentally sick, and should be shot I'm afraid to say."
"werkte" ... verleden tijd... want immers: in het verleden behaalde resultaten zijn geen garantie voor de toekomstquote:Op zondag 5 november 2006 13:38 schreef Repeat het volgende:
[..]
Aangezien ik gewoon binnen ben werkt mn manier
De tentamens die wij (ik) tot nu toe gehad hebben geen vragen over casussen, maar meer over "weetjes", die je dus uit je hoofd kunt stampen. Bij zenuwstelsel dingen over welke zenuwen waardoor geinnerveerd worden, dermatomen, etc.quote:Op zondag 5 november 2006 20:34 schreef gohan16 het volgende:
Ik kan je vertellen dat de mensen die er meer tijd instoppen ook meer onthouden. Sommigen zijn gewoon slim en onthouden gewoon alles. Btw, Repeat: Als dat in Leiden het geval is dan is het niet zo goed met het onderwijs gesteld. En eigenlijk geloof ik niet wat je zegt.
Uiteraard onthouden die ook meer, dat ontken ik ook niet. Maar intelligentie (slim zijn) is niet hetzelfde als veel kunnen onthouden.quote:Op zondag 5 november 2006 20:34 schreef gohan16 het volgende:
Ik kan je vertellen dat de mensen die er meer tijd instoppen ook meer onthouden. Sommigen zijn gewoon slim en onthouden gewoon alles. Btw, Repeat: Als dat in Leiden het geval is dan is het niet zo goed met het onderwijs gesteld. En eigenlijk geloof ik niet wat je zegt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |