En het weer ook, voor deze tijd van het jaar, echt bizarrr gewoon.quote:Op maandag 16 oktober 2006 15:12 schreef BONG4002 het volgende:
Marlies vind het bizar dat het zo laat is
Bel de politie!quote:Op maandag 16 oktober 2006 15:22 schreef riri het volgende:
e10 weet toch dat dat petje niet mag....
Ze hebben het gisteren tijdens de DBK gesprekken zelfs nog over de kledingvoorschriften gehad. Ook de hoofddeksels waren een punt van irritatie bij BB. Dus E10 is niet echt slim bezig nee....quote:Op maandag 16 oktober 2006 15:22 schreef riri het volgende:
e10 weet toch dat dat petje niet mag....
och ...ik hoef niets te doen hoor....een sanctie voor de hele groep als er hoofddeksels worden gedragen zoals bb aankondigde lijkt me beterquote:
Bron.quote:Eind conclusie
Ik denk dat Egbert en Marcia een hoop te bespreken hebben als ze het huis uit komen.
Wat een onzin. Waarom zou Floris haar niet even opvingeren? Volgens mij is het een hele hechte relatie.quote:Op maandag 16 oktober 2006 15:43 schreef riri het volgende:
marcia....over 6 uur zie ik wellicht floris
?????????????
mag ze hopen dat die er is om haar op te vangen
en dan jeroen nomineren???quote:Op maandag 16 oktober 2006 16:05 schreef riri het volgende:
gatver wat doet marcia of ze een slachtoffer is
ja he, zag je t ook..hij zag n vingerplant en n kruidje roer me nietquote:Op maandag 16 oktober 2006 15:22 schreef versabommie het volgende:
E10 is wakker...waar zullen we hem vandaag eens van beschuldigen? Hij keek wel gek naar die planten...verkrachting? moord?
Eg moest Floris toch niet zo? of heb ik dat verkeerd begrepen. Indien ja hebben ze weinig te bespreken dan dat eg kan zeggen "goed zo meis"quote:Op maandag 16 oktober 2006 15:39 schreef arneaux het volgende:
[..]
Bron.. Wat hebben Marcia en Egbert precies te bespreken dan?
. Marcia is een volwassen meid en volgens vele 1 van de verstandigste in het huis. Als ze dan zoiets doet hoeft ze toch niet direcht verantwoording af te leggen aan papa?
. Diegene waarop ze zich zou moeten focussen is Floris, bijvoorbeeld door vrijwillig naar huis te gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |