Ik denk eerder dat laatste.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:33 schreef SlimShady het volgende:
Hadden ze Tony nou gered of zijn ze hem vergeten?
Hmm ja, daar had ik nog niet eens over nagedacht, Tony wil vast wel even praten met die Henderson nadat hij te horen heeft gekregen dat hij de schuldige is.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:57 schreef PartyAnimal87 het volgende:
die Henderson moest naar de ziekenboeg, want dat was veilig, je zag ook dat Tony daar lag toen ie er naar binnen gereden werd
quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:40 schreef Arjan79 het volgende:
die lag toch al in die ziekenboeg? vraag me meer af of ze lynn uit die cell hebben gehaald
Tofquote:Op zondag 29 oktober 2006 21:21 schreef xFriendx het volgende:
Nog een leuk iets, zowel de president als agent Pierce zitten in de aflevering van CSI vanavond.
Dat viel mij ook op, maar volgens mij komt dat doordat hij in de eerste aflevering in de spiegel keekquote:Op maandag 30 oktober 2006 09:45 schreef WheeleE het volgende:
In de 2e aflevering van dit weekend zat de verwonding van Tony aan de linkerkant van zijn gezicht, terwijl het verband eerder aan de rechterkant zat. Aan de rechterkant zat ineens geen wond meer....
Die eerste scene keek hij inderdaad in de spiegel.quote:Op maandag 30 oktober 2006 09:46 schreef Aarti het volgende:
[..]
Dat viel mij ook op, maar volgens mij komt dat doordat hij in de eerste aflevering in de spiegel keek![]()
Ik denk dat Henderson inderdaad niets zal zeggen, maar meer omdat hij toevallig bij Tony beland en Tony hem dan ombrengt. Het is de enige naam die hij weet die te maken heeft de dood van zijn vrouw. That's my guess.quote:Op maandag 30 oktober 2006 09:52 schreef Aarti het volgende:
Ik denk juist dat Henderson echt niks gaat loslaten
Ik ben ZO benieuwd naar de komende afleveringen!!! Ik denk er zelfs aan om mn afspraken voor zaterdagavond ervoor af te zeggen haha
alleen als ze niet lacht is ze een beetje eng. *klik* *klik* *klik*quote:Op zondag 29 oktober 2006 23:57 schreef bloodymary het volgende:
En ben ik de enige die Kim een irritant hoofd vind hebben?|
Niet alleen haar hoofd, haar hele voorkomen is irritantquote:Op zondag 29 oktober 2006 23:57 schreef bloodymary het volgende:
En ben ik de enige die Kim een irritant hoofd vind hebben?|
Dat dacht ik ook ja, maar het verband zat zeker eerst aan de rechterkant van zijn gezicht. Later, nadat hij het verband eraf haalde, zat de verwonding aan de linkerkant van z'n gezicht.quote:Op maandag 30 oktober 2006 09:50 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Die eerste scene keek hij inderdaad in de spiegel.![]()
De Vice President Hal Gardner en Agent Pierce zitten samen in Good Night & Good Luck, de film van George Clooney. Vice President Hal Gardner en Peter Weller zaten samen in Robocop. Niet vergeten dat bijna alle acteurs uit 24 ooit ook wel eens in StarTrek zaten:quote:Nog een leuk iets, zowel de president als agent Pierce zitten in de aflevering van CSI vanavond.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.http://www.dvdkijker.nl - DVD Prijsvergelijk (R2 UK)
Ja dat had ik ook...hij ging het verband zo omzichtig weghalen, ik verwachtte echt loshangende wangen of zoquote:Op maandag 30 oktober 2006 11:39 schreef PartyAnimal87 het volgende:
vond de verwondingen wel meevallen trouwens voor een explosie, dacht dat ze in het begin nog hadden gezegd dat hij er zo slecht aan toe was en dat zijn gezicht zwaar gehavend was
niet teveel nadenken over (sommige) plotontwikkelingen ;-)quote:How did Lynn come back to CTU without his keycard?
En ook: waarom wordt alle informatie over de drager op het pasje opgeslagen en niet centraal? Het lijkt mij handiger dat je als je het pasje scant, je alle centrale gegevens over de bijbehorende persoon ziet. Dan is het gauw genoeg ontdenkt dat die persoon niet bij het pasje hoort...quote:Op maandag 30 oktober 2006 11:45 schreef Molline het volgende:
How did Lynn come back to CTU without his keycard?
foutje
het ging idd iets te makkelijk allemaalquote:Op maandag 30 oktober 2006 11:54 schreef WheeleE het volgende:
[..]
En ook: waarom wordt alle informatie over de drager op het pasje opgeslagen en niet centraal? Het lijkt mij handiger dat je als je het pasje scant, je alle centrale gegevens over de bijbehorende persoon ziet. Dan is het gauw genoeg ontdenkt dat die persoon niet bij het pasje hoort...
Tuurlijk doet ie dat niet, hij is Jack Bauerquote:Op maandag 30 oktober 2006 12:45 schreef PartyAnimal87 het volgende:
Jongens niet zoveel nadenken
Dat is hetzelfde als: drinkt Jack nooit? Moet ie niet eten? Wanneer gaat ie naar de wc? Allemaal van die zinloze details :p
tja, jack is niet de hele tijd in beeld. voor hetzelfde geld reikt iemand hem in de auto een broodje aan, zonder dat wij dat zien. is natuurlijk niet erg interessant om te zien.quote:Op maandag 30 oktober 2006 12:45 schreef PartyAnimal87 het volgende:
Jongens niet zoveel nadenken
Dat is hetzelfde als: drinkt Jack nooit? Moet ie niet eten? Wanneer gaat ie naar de wc? Allemaal van die zinloze details :p
Dat vond ik ook.quote:Op maandag 30 oktober 2006 11:54 schreef WheeleE het volgende:
[..]
En ook: waarom wordt alle informatie over de drager op het pasje opgeslagen en niet centraal? Het lijkt mij handiger dat je als je het pasje scant, je alle centrale gegevens over de bijbehorende persoon ziet. Dan is het gauw genoeg ontdenkt dat die persoon niet bij het pasje hoort...
Dat is dus mijn punt. Je moet je niet druk maken om details. Zo lang ze het hele verhaal niet onderuit halen maakt het toch niet uit? Dat Lynn zo binnen kwam heeft misschien ook wel te maken met het feit dat ze weten wie het is. Misschien een vingerafdruk om binnen te komen? Irisscan? Je weet het niet. Ook hij is niet de hele tijd in beeld, dus je weet ook niet wat daar gebeurd isquote:Op maandag 30 oktober 2006 13:00 schreef punchdrunk het volgende:
[..]
tja, jack is niet de hele tijd in beeld. voor hetzelfde geld reikt iemand hem in de auto een broodje aan, zonder dat wij dat zien. is natuurlijk niet erg interessant om te zien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |