op het moment dat dit in amerika uitgezonden werd was het lente... dus gewoon voorjaarsschoonmaakquote:Op dinsdag 7 november 2006 12:12 schreef Arjan79 het volgende:
Ze hebben gewoon najaarsschoonmaak onder de vaste cast
Dus toen Edgar dood ging deed het je niks?quote:Op dinsdag 7 november 2006 11:26 schreef L_auteur het volgende:
Het nadeel van al die (bekende) bodycounts dit seizoen is dat het op een gegeven moment geen impact meer maakt. De dood van bv Teri en Chapelle deed mij veel meer dan die van Tony.
Edgar shockeerde me, Tony deed me idd ook niks... jammer, kon veel meer worden. Maar het lag ook te dicht op elkaar, de dood van Eddie en Tony...quote:Op dinsdag 7 november 2006 18:30 schreef -Mo- het volgende:
[..]
Dus toen Edgar dood ging deed het je niks?
De dood van Tony was gewoon slecht gedaan...Geeneens a silent clock.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Signature:
Maximaal
4
regels
Dit was toch ep 12?quote:Op zaterdag 11 november 2006 23:28 schreef Richardfun het volgende:
Seizoen 5 onderhand al 3x gezien, maar dit moment weer gekeken vanavond. M'n ma volgt het op tv, en altijd leuk om de reactie van anderen te zien bij het einde van ep 16
Nee, maar een erg logische plotwending vind ik het ook niet.quote:Op zaterdag 11 november 2006 22:38 schreef jdiezrequejo het volgende:
Jaaaaaaaaa, Dat hadden jullie niet verwacht hè
Wat zullen zijn redenen dat wel niet zijn.quote:Op zondag 12 november 2006 00:14 schreef FallenAngel666 het volgende:
[..]
Nee, maar een erg logische plotwending vind ik het ook niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |