Dat verschilt van week tot week. Maar de strijd gaat voorlopig tussen Placebo (Meds), Muse (Black Holes and Revelations), Various (The World Is Gone), Lily Allen (Allright, Still) en Thom Yorke (The Eraser).quote:Op donderdag 12 oktober 2006 22:52 schreef De-oneven-2 het volgende:
Hé!
Wat is jullie beste album van het jaar ( tot heden ), eigenlijk?
quote:Op donderdag 12 oktober 2006 23:05 schreef k_man het volgende:
Hou 'ns op wyccie.
Zo wordt het wel erg duidelijk dat ik een kloon van je ben.
quote:Op donderdag 12 oktober 2006 23:06 schreef De-oneven-2 het volgende:
Nee, geef mijn portie maar aan wyccie.
Zo. Dan zou ik me genaaid voelen.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 23:05 schreef k_man het volgende:
Hou 'ns op wyccie.
Zo wordt het wel erg duidelijk dat ik een kloon van je ben.
Wat is er in dat bos gebeurt?quote:Op donderdag 12 oktober 2006 23:07 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Zo. Dan zou ik me genaaid voelen.![]()
Kijk maar uit jij. Anders ga ik weer gemeen tegen je doen.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 23:07 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Zo. Dan zou ik me genaaid voelen.![]()
Lily Allen is inderdaad niet de nieuwe superster die ze van haar willen maken. Maar die cd is bijzonder vrolijk en zit zeker niet slecht in elkaar. Heb je hem al eens helemaal geluisterd?quote:Op donderdag 12 oktober 2006 23:06 schreef De-oneven-2 het volgende:
Een overgehypte Lily Allen
En een Thom Yorke die niet goed uit de verf komt...
Ik kan daar verder niet al te veel over loslaten.quote:
Daar heb je dan ook weer gelijk in.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 23:17 schreef De-oneven-2 het volgende:
Maar een 'plaat van het jaar' moet wel iets meer in huis hebben, vind ik.
Mja, dan zijn we toch echt op een meningsverschil gestuit.quote:En bij het luisteren naar die plaat van Thom Yorke ontkom ik gewoon niet aan de gedachte dat ik een ( retegoeie ) band mis.
Wanneer gaan we?quote:Op donderdag 12 oktober 2006 23:18 schreef wyccie het volgende:
http://www.lux-nijmegen.n(...)rmia/taxidermia.html
Wie gaat er mee?![]()
Lienekien, is dat een goed woord?quote:Een kip stort zich op een geërecteerde penis, sneleters proppen zich tijdens wedstrijden vol met kilo’s paardenworst en liters soep, en de dierenopzetter gaat misschien zichzelf wel prepareren.
Dat interesseert me geen kloot.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 23:21 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Lienekien, is dat een goed woord?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |