quote:Op woensdag 11 oktober 2006 08:25 schreef PH52 het volgende:
Het zal echt heel lang duren voor ik hier nog een keer FB geef, stelletje fucking dictators.
Jezus Christus, snappen jullie echt niet dat je op deze manier heel BB verziekt ? Doe us normaal, en dat alles onder het mom van 'de modjes doen dit in hun vrije tijd, we moeten blij zijn dat ze het doen'.
Rot toch op, hou je consequent aan depolicy , klaar.
En als het voore jullie teveel werk is, dan maak je mij maar mod, desnoods doe ik het in mn eentje.
Driewerf![]()
Jaaa, laten we een nieuwe stijl feedbacktopic gaan verbaggeren met terugvindposts.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 09:01 schreef flugeltje het volgende:
teeveepee
Dat kan je de users niet aandoen.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 08:39 schreef teamlead het volgende:
Ow, en als jij mod wordt, mag je het idd in je eentje doen
Jongen, dat probeer ik je nou al twee jaar duidelijk te maken, dat is precies wat we (ik) probeer te doen, op een constructieve manier uitleggen dat het niet werkt zoals het nu gaat, maar laat maar, wij begrijpen elkaar toch nooit, wij hebben duidelijk een communicatieprobleem.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 08:39 schreef teamlead het volgende:
[..]hoe negatief geformuleerd ook: tis feedback
Is het ooit bij je opgekomen dat ook users een verantwoordelijkheid hebben als het gaat over hoe het forum draait? Het is heel gemakkelijk om naar mods te wijzen bij alles wat je niet bevalt natuurlijk maar zo simpel ligt het helaas niet.
We houden ons consequent aan de policy. Als users die policy niet aantstaat: tjsa.. kan gebeure, maar het ligt niet in onze macht om die te wijzigen (als we dat al zouden willen)
Ow, en als jij mod wordt, mag je het idd in je eentje doen
Ik ga er nog vanuit dat jij inderdaad probeert op een constructieve manier mee te denken. Je formulering neem ik dan maar op de koop toe. Maar heb je ook de overige posts in de FB-topics gelezen? Het grootste deel van de posts (voor zover het geen hersenloze SC betreft) is gezuig en gezeur. Naar ons, naar mede-users, naar FA's etc. Weinig constructief dus.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 09:10 schreef PH52 het volgende:
[..]
Jongen, dat probeer ik je nou al twee jaar duidelijk te maken, dat is precies wat we (ik) probeer te doen, op een constructieve manier uitleggen dat het niet werkt zoals het nu gaat, maar laat maar, wij begrijpen elkaar toch nooit, wij hebben duidelijk een communicatieprobleem.
quote:Als jullie je aan de policy zouden houden dan verwijderen jullie het gebagger a la minuut, als je dat in het begin uitvoert heb je na verloop van tijd geen centje pijn meer. Maar dat doen jullie niet, neem als voorbeeld het posten van versabommie, die gooit werkelijk alles hier neer, zonder probleem. Had ik allang 90% van verwijderd, alleen om de zaak schoon te houden. Het stimuleert nl ook andere users om te gaan baggeren.
En again: dat geldt ook voor users. Komop zeg, tis toch zeker geen kleuterforum?quote:Er is niks mis met de policy, het gaat erom dat je hem consequent toepast, dat is het probleem.
quote:Ik heb mijn klachten neergelegd bij de baas, kijken wie er gelijk krijgt.
quote:Ohja, en als mij binnenkort wederom het zwijgen wordt opgelegd, nu alvast de groetjes.
Ik had ff de hoop dat het beter zou gaanquote:Op woensdag 11 oktober 2006 09:29 schreef teamlead het volgende:
Overigens ben ik het niet met je conclusie eens dat het niet werkt zoals het nu gaat.
[..]
[..]
Ik denk van nietquote:Op woensdag 11 oktober 2006 14:43 schreef arneaux het volgende:
Newby-modjes die gezag willen afdwingen ipv verdienen
En ik denk dat de mods dit topic ook wel willen doorspitten.
Kun je niet tegen opbouwende kritiek?quote:
donequote:Op woensdag 11 oktober 2006 14:14 schreef PC eend het volgende:
[BB WHUM # 0001] Waardeer hier uw mod
Kan deze dicht, is pure feedback en kan dus hier![]()
wel hoor, maar ik zie a) weinig opbouwends en b)weinig nieuwsquote:Op woensdag 11 oktober 2006 14:48 schreef arneaux het volgende:
[..]
Kun je niet tegen opbouwende kritiek?
en donequote:Op woensdag 11 oktober 2006 14:41 schreef PH52 het volgende:
Het Grote BB Associatiespel #10
en deze was, ondanks het vele werk geheel belangeloos door mij verricht, te laat en kan eveneens in de prullenbak.
Ah. Je illustreert mijn samenvatting in deel 2 mooi.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 14:49 schreef teamlead het volgende:
[..]
wel hoor, maar ik zie a) weinig opbouwends en b)weinig nieuws
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |