Ik ben de goede herder.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 18:59 schreef wyccie het volgende:
Lienekien, schaapjeslokker.
Herderin.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 18:59 schreef wyccie het volgende:
Lienekien, schaapjeslokker.
Niet zo kwijlen of ik haal dat plaatje weer weg!quote:
Ik kan ook ergens anders gaan grazen hoorquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 18:58 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dit schaapje heb ik zelf gelokt. En jij hebt mij hardhandig bij JAM op schoot geduwd.![]()
Erg matig, wyccie, erg matig.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:09 schreef wyccie het volgende:
Claudia kan vast heel goed koken.
Oh, het was niet onopgemerkt gebleven.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:13 schreef JAM het volgende:
verassing
met bijpassende poesquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 19:44 schreef Claudia_x het volgende:
"Jumbokop" van de Blokker.
[afbeelding]
Poeh.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 20:46 schreef Lienekien het volgende:
Kom over een uur nog eens terug.
Ik zou graag eens een architectuurtripje maken naar Boekarest. Er schijnt mooie Jugenstil te staan en natuurlijk het voormalige paleis van Ceaucescu, het op één na grootste gebouw ter wereld.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 21:08 schreef LXIV het volgende:
K-man. Waar zullen we het over hebben? Postmodernistische architectuur in het Roemenië van vóór de val van de muur? Ben nu overal voor in.
quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 19:50 schreef Claudia_x het volgende:
Erg matig, wyccie, erg matig.
Ik denk dat ze dit als denigrerend opvatte. Zo van 'het wicht weet natuurlijk van toeten noch blazen, maar is zeker wel een proper huisvrouwtje'quote:
Dat geloof ik niet. Als ik haar zo hoor dat ze risotto probeert te maken. Als je erg matig kan koken, ga je dat niet eens proberen.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 21:16 schreef k_man het volgende:
Volgens mij probeerde Claudia te zeggen dat ze slechts matig kan koken wyccel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |