abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 10 oktober 2006 @ 09:06:13 #1
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_42533535
quote:
Heleen van Royen wilde niet zonder man Ton

Het is voor het voor het eerst dat eerst dat ik mijn ik mijn lichaam verkoop"
„Ton moest toestemming vragen aan SBS”


Heleen van Royen heeft er zichtbaar pret om. „Mannen hebben altijd zoveel babbels. Ik was al een tijdje geleden gevraagd en aarzelde. Ton bleef maar aandringen: ’waarom doe je zo moeilijk? Je bent toch niet preuts of zo. Wat heb jij nou te verbergen?’ Uiteindelijk had ik het juiste antwoord: ’Waarom zou ik als vrouw alleen in mijn blote niksie moeten gaan staan. Als ik het doe, doe je maar mee’.”

„Ton zei onmiddellijk ’ja’. Ik weet eigenlijk niet of hij er rekening mee had gehouden dat Playboy ook akkoord zou gaan”, vertelt Heleen.

Maar Playboy-hoofdredacteur Jan Heemskerk wilde de bestsellerauteur heel graag. En dus kreeg zij hem zo ver dat er minstens één erotische kiek zal worden geplaatst van de blote Ton en Heleen samen. De SBS-presentator voelde toch nog een ontsnappingsmogelijkheid. Heleen grinnikt: „Ton opperde toen dat er dan ook wel toestemming aan de zender moest worden gevraagd. Ik heb de grote SBSbaas Eric van Stade daarop een mailtje gestuurd en kreeg positief antwoord. Eric beloofde dat hij de foto’s in zijn garage zal hangen. Ik hou hem eraan. En Ton moet nu ook met de billen bloot.”

Het honorarium voor de fotoshoot moet Heleen contractueel geheim houden, maar ze noemt het ’een mooi bedrag’. „Heb ik ook nog tegen Ton gezegd. We zijn in gemeenschap van goederen getrouwd, dus we gaan samen voor dit extraatje werken. Ach, hij vindt het eigenlijk heel leuk. De fotoshoot is al volgende week. We nemen de kinderen mee naar Ibiza. Nee, zij gaan natuurlijk niet op de foto.”

En hoe reageerden de kinderen?
Heleen: „Olivia deed lekker theatraal. Mijn lieve dertienjarige puber riep schertsend: ’Wat heb ik misdaan dat dit mij moet overkomen? Mijn ouders!’ Sam van tien vindt het allemaal geweldig spannend. Toen ik in Portugal naakt door het huis liep, ging hij mijn borsten opmeten met zijn geodriehoek. Daar moest ik verschrikkelijk om lachen.”

Heleen, die intussen met haar laatste boek De Ontsnapping is doorgedrongen tot de boeken top twintig in Duitsland, weet niet of haar reportage ook in de Duitse Playboy komt. „Kan best. Ik zet in elk geval mijn beste beentje voor

Jan Heemskerk heeft een hekel aan fotoshoppen, dus het wordt zo naturel mogelijk. Gelukkig heb ik veel gesport en het lijf is nog redelijk strak. Voor de foto samen heb ik tijdens een vrijpartij laatst nog inspiratie opgedaan. Ik keek naar Ton en hij zag er zo mooi uit. Die positie heb ik in mijn geheugen gegrift.”

Zenuwachtig is Heleen niet. „Ik had hier vanmiddag de fotograaf Frans Jansen op bezoek. Hij heeft Katja ook gedaan. En om te oefenen heb ik wel drie keer mijn t-shirt uitgetrokken om mijn lichaam te laten keuren. Ik had er weinig moeite mee, maar Jan Heemskerk moest ervan blozen. Tja…”
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
pi_42533556
Wíe?
pi_42533699
Beetje zonde van de foto's dadelijk
  Admin dinsdag 10 oktober 2006 @ 09:15:43 #4
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_42533716
Moet dat?
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
pi_42533747
Dat hoef ik dus niet te zien
Beide niet.
  dinsdag 10 oktober 2006 @ 09:18:13 #6
93427 Echo99
© Boy_Snakeye 21.07.05
pi_42533775
quote:
Op dinsdag 10 oktober 2006 09:15 schreef yvonne het volgende:
Moet dat?
Wat die rooie zegt.
Lang leve mij! *O*
  dinsdag 10 oktober 2006 @ 09:22:51 #7
13804 MouseOver
Cabdriver from Hell
pi_42533849
Wat een verhaal
Vampire Romance O+
pi_42533887
Ton kunnen we er later altijd uit photoshoppen
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
pi_42533902
Ik vind het altijd wat sneu om je bloot te geven voor een paar centen, vermoedelijk toch een beetje last van aandachtstoornis(sen). Het is interessanter te vernemen waarom iemand het niet doet ipv wel. Dat laatste levert altijd slappe excuusjes op. Maar ach Heleentje, 'k had al geen hoge muts van je op, wat maakt het dus uit, ga te keer meid!
  dinsdag 10 oktober 2006 @ 09:26:26 #10
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_42533906
Edit: lezen.
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
  dinsdag 10 oktober 2006 @ 09:30:16 #11
94080 VeX-
HAHA..JIJ hebt HEUL veel POSTS
pi_42533983
Ach, het is op zich wel grappig. Zolang ze niet alleen maar foto's van het stel plaatsen.
Life is just a series of peaks and troughs, yeah. And you don't know whether you're in a trough until you're climbing out, or on a peak, 'till you're coming down. And that's it. - David Brent
pi_42535406
quote:
Toen ik in Portugal naakt door het huis liep, ging hij mijn borsten opmeten met zijn geodriehoek. Daar moest ik verschrikkelijk om lachen
bahbahbah......
  dinsdag 10 oktober 2006 @ 10:55:56 #13
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_42535771
Ik wil Ton van Royen echt niet naakt zien.
pi_42535904
Ze doen maar. Ik vind het wel humor.
pi_42535913
Dit verlepte wijf dus?



Samen met deze hunk..



Een befaamde Fransoos zei ooit: Qui ceci lit est un fou.
  dinsdag 10 oktober 2006 @ 13:39:08 #16
153506 Captain_Fabulous
Nog steeds CyclingGirl fan
pi_42540614
Ik ben gek op goeie horor plaatjes, ga alvast sparen voor dat nummer!
Metalman. Maar ook ESF fan. Solo vakantiefietser met tentje. Dichter.
26-10 Attila/Eskimo Callboy (Amsterdam), 21-11 The Algorithm (Haarlem)
pi_42540645
Nou daar zit de mensheid op te wachten..
pi_42541023
Ik vind het zielig voor die kinderen, vooral voor die puberdochter. En die Ton, die pikt ook alles van zijn vrouw. Hij komt over als een sulletje dat zich telkens voor Heleens karretje laat spannen.
  dinsdag 10 oktober 2006 @ 14:50:44 #19
153506 Captain_Fabulous
Nog steeds CyclingGirl fan
pi_42543063
In gemeenschap van goederen getrouwd,
Helft van de centen gaat dus naar Ton.
Hij is gewoon een moderne man, die de vrouw de centen laat binnen halen.
Metalman. Maar ook ESF fan. Solo vakantiefietser met tentje. Dichter.
26-10 Attila/Eskimo Callboy (Amsterdam), 21-11 The Algorithm (Haarlem)
pi_42543199
quote:
Op dinsdag 10 oktober 2006 13:51 schreef _Arual_ het volgende:
Ik vind het zielig voor die kinderen, vooral voor die puberdochter. En die Ton, die pikt ook alles van zijn vrouw. Hij komt over als een sulletje dat zich telkens voor Heleens karretje laat spannen.
en we noemen het een deurmat

ik krijg bij hem het idee altijd dat we te maken hebben met een homo met een sterke kinderwens, een homo in de categorie ontkennende deurmat dan.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  dinsdag 10 oktober 2006 @ 15:13:08 #21
155663 Crush65
Nu nog nieuwer
pi_42543838
Ze heeft gewoon weer een boek te verkopen dus. Dat pikt ze effe mooi mee, die poen. Maar ze is echt geen attention whore, hoor.....
Nu doe je het weer!
pi_42549438
Hmmpf..

Vraag me af of dit verstandig is geweest van Playboy..
Ik vind die Heleen al niet veel bijzonders, laat staan dat Ton ernaast staat in z'n blote tollie..
  dinsdag 10 oktober 2006 @ 17:39:38 #23
155006 Aoristus
SPelen is delen
pi_42549493
"Het is voor het voor het eerst dat eerst dat ik mijn ik mijn lichaam verkoop"

Ik weet al genoeg. Jammer dat ze niet met Oudkerk wil
De voorzitter zegt: Laat duizend bloemen bloeien.
Laat duizend balletjes stuiteren.
pi_42549613
quote:
Op dinsdag 10 oktober 2006 09:15 schreef yvonne het volgende:
Moet dat?
Jouw aanwezigheid op dit forum.
"Een droge bek is niet cool" (c) Blowersguide :')
STEM HIER Kutsmilie <------------------------------------------------
STEM HIER Kutsmilie <----
pi_42554006
quote:
Op dinsdag 10 oktober 2006 17:39 schreef Aoristus het volgende:
"Het is voor het voor het eerst dat eerst dat ik mijn ik mijn lichaam verkoop"

Ik weet al genoeg. Jammer dat ze niet met Oudkerk wil
Whahahaha, dat vind ik wel een goeie, met Oudkerk, dan wel op z'n knieën, en zij niet!
quote:
ik krijg bij hem het idee altijd dat we te maken hebben met een homo met een sterke kinderwens, een homo in de categorie ontkennende deurmat dan.
@ milagro, nu je het zo zegt, zit wat in.

Tip: Heleen van Royen, schrijfster. Staat samen met manlief bloot in de kerst-Playboy Bij Pauw & Witteman vanavond.

[ Bericht 3% gewijzigd door Suko op 10-10-2006 20:06:19 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')