quote:Op donderdag 12 oktober 2006 22:45 schreef Hammet het volgende:
Van het geld van al die dingen had je beter één goede kunnen kopen
Geen versterker meer nodig ?!quote:Op donderdag 12 oktober 2006 20:40 schreef Blivox het volgende:
[..]
Gitaar --> POD --> Amp
of
Gitaar --> POD --> Headphones
of
Gitaar --> POD --> PC
Stuk of weet ik veel hoeveel amps en cabinets zitten erop, effecten, van alles.
Klopt, zonder versterker speel ik nu. Je kan natuurlijk altijd nog doorlussen naar een stereosysteem of amp, maar ik speel met koptelefoon op, klinkt heel mooi.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 23:12 schreef Even het volgende:
[..]
Geen versterker meer nodig ?!Dat zou wel handig zijn
![]()
Het "leuke" is dat als je dan op de Taylor site kijkt dat ze doodleuk zeggen "An affordable alternative for the beginning guitarist or an “extra” guitar for the seasoned player"quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 00:29 schreef Blivox het volgende:
Duur gitaartje hoor. Wees er maar zuinig op.
quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 00:42 schreef LordOfTheBoard het volgende:
[..]
"An affordable alternative for the beginning guitarist ".
Haha! Das een goeie... naja, gefeliciteerd met de aankoop!quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 00:42 schreef LordOfTheBoard het volgende:
[..]
Het "leuke" is dat als je dan op de Taylor site kijkt dat ze doodleuk zeggen "An affordable alternative for the beginning guitarist or an “extra” guitar for the seasoned player"
Haha, zat ik ook net te denken ja. Maar in het begin koop je geen dure Gibson oid, maar een Amuse.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 22:45 schreef Hammet het volgende:
Van het geld van al die dingen had je beter één goede kunnen kopen
ik speel al tijden zonder versterker..quote:Op donderdag 12 oktober 2006 23:12 schreef Even het volgende:
[..]
Geen versterker meer nodig ?!Dat zou wel handig zijn
![]()
mijn amp zuigt dus ik niet.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 11:35 schreef Desensitized het volgende:
Er is toch niks mooiers dan je amp aan te slingeren en dan helemaal loos te gaan. Ik pak de laptop erbij voor de tabs, maar speel het liefst over mijn amp.
jah en jahquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 11:58 schreef Desensitized het volgende:
Park is toch ook van Marshall? Budget reeks ofzo toch?
En inderdaad, 15 watters zuigen
Maar wel handige kleine dingen voor op je kamer.
Check feedback ff, ze hebben dit weekend uitverkoop.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 11:59 schreef imported_sphinx het volgende:
maar een marshall wordt me te duur denk ik. zoek een 100 watt head/top met een vette cabinet/buikkast
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |