quote:Op zondag 8 oktober 2006 16:35 schreef GewoneMan het volgende:
een vader op TV die zijn zoons leert dat martelaar worden goed is en je alles krijgt een jochie van 12 die op TV aangeeft dat hij joden wil vermoorden als martelaar.
echt een religie om trots op te zijn![]()
goeie reactiequote:
hangt er van af hoe je opkomt voor je recht.quote:Op zondag 8 oktober 2006 16:34 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Wanneer jij opkomt voor je eigen rechten wie is dan de agressor, jij of ik?
Nou, ik beperk jou in je vrijheid, eer, leven en eigendommen, reken maar dat jij je gaat verdedigen danwel met wapens als ik jou uit je eigen huis probeer te verdrijven.quote:Op zondag 8 oktober 2006 16:39 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
hangt er van af hoe je opkomt voor je recht.
ja precies en dat was exact wat mohamed deed.quote:Op zondag 8 oktober 2006 16:41 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Nou, ik beperk jou in je vrijheid, eer, leven en eigendommen, reken maar dat jij je gaat verdedigen danwel met wapens als ik jou uit je eigen huis probeer te verdrijven.
en dat is fout?quote:Op zondag 8 oktober 2006 16:43 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ja precies en dat was exact wat mohamed deed.
je doelt op moslims die de joden (en alle anderen) uit hun land verdreven. damn zit er toch nog een beetje realiteit in je.quote:Op zondag 8 oktober 2006 16:41 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Nou, ik beperk jou in je vrijheid, eer, leven en eigendommen, reken maar dat jij je gaat verdedigen danwel met wapens als ik jou uit je eigen huis probeer te verdrijven.
Niet Joden, alle oorlogsmisdadigers. Joden mochten in moslimlanden blijven levenquote:Op zondag 8 oktober 2006 16:44 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
je doelt op moslims die de joden (en alle anderen) uit hun land verdreven. damn zit er toch nog een beetje realiteit in je.![]()
als 2e rangs burgers AT BEST flikker op joh... straks ga je me nog vertellen dat de joden als dhimmi respectvol werden behandeldquote:Op zondag 8 oktober 2006 16:45 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Niet Joden, alle oorlogsmisdadigers. Joden mochten in moslimlanden blijven leven
Toon je weer eens je niveau?quote:Op zondag 8 oktober 2006 16:48 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
als 2e rangs burgers AT BEST flikker op joh... straks ga je me nog vertellen dat de joden als dhimmi respectvol werden behandelden wat lul je nou over oorlogsmisdadigers? het is de islam die vanaf dag 1 met geweld verspreid werd...
http://www.likud.nl/bel0004.htmlquote:Zoals voormeld arriveerden de Sefardiem als gevolg van de Inquisitie in Spanje en Portugal. Het Ottomaanse rijk werd toen geregeerd door de heerser Beyazit II. Van de circa 300.000 Joden die het Iberisch schiereiland verlieten, vestigden 250.000 zich binnen het Ottomaanse rijk. De meeste kozen voor Istanbul en Saloniki. Heerser Beyazit II was danig in zijn sas en verklaarde:
"Door de expulsie der Joden van het Iberisch schiereiland heeft Ferdinand de Wijze zijn land verarmd doch het onze enorm verrijkt."
reageer eens inhoudelijkquote:Op zondag 8 oktober 2006 16:49 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Toon je weer eens je niveau?
In Indonesie is de Islam echt met geweld verspreid he?
En dan nog:
[..]
http://www.likud.nl/bel0004.html
lees verder dan je neus breed is
jij vind dat dhimmis respectvol werden behandeld? jij gaf aan dat:quote:
quote:Joden mochten in moslimlanden blijven leven
Naar huidige westerse maatstaven is het niet te vergelijken, maar in die tijd was het zeker wel een voorbeeldsysteem.quote:Op zondag 8 oktober 2006 16:55 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
jij vind dat dhimmis respectvol werden behandeld?
quote:Op zondag 8 oktober 2006 16:56 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Naar huidige westerse maatstaven is het niet te vergelijken, maar in die tijd was het zeker wel een voorbeeldsysteem.
Momenteel bestaat er geen dhimmi regeling, sinds 18e eeuw al niet meer.quote:Op zondag 8 oktober 2006 16:57 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
dat meen je niet mag ik hopen![]()
http://www.dhimmitude.org/index.php
dat is toch uiteindelijk, precies zoals de 'woorden' van allah, die in een boek geschereven staan door iemand die niet kon schrijven de terugkerende factor?quote:Op zondag 8 oktober 2006 16:58 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Momenteel bestaat er geen dhimmi regeling, sinds 18e eeuw al niet meer.![]()
dan is Adolf Hitler voor jou vast en zeker een groot voorbeeld geweest. Mein Kampf zal pronken in je boekenkastquote:Op zondag 8 oktober 2006 16:56 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Naar huidige westerse maatstaven is het niet te vergelijken, maar in die tijd was het zeker wel een voorbeeldsysteem.
We naderen de einde der tijden volgens islamitisch theologisch leer, het was allemaal al voorspeld, uiteindelijk zal Iesa jizya etc helemaal afschaffen.quote:Op zondag 8 oktober 2006 17:03 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
dat is toch uiteindelijk, precies zoals de 'woorden' van allah, die in een boek geschereven staan door iemand die niet kon schrijven de terugkerende factor?
Ga je vergelijkingen maken als je inhoudelijk niets meer kunt zeggen? Maakt niet uit hoor, zoalshetis is gesprekswaardig, misschien dat jij een Hitlerfanaat bent gezien je het over hem hebt?quote:Op zondag 8 oktober 2006 17:04 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
dan is Adolf Hitler voor jou vast en zeker een groot voorbeeld geweest. Mein Kampf zal pronken in je boekenkast![]()
nee hoor ik niet, ben blij dat hij dood is jammer dat het een laffe zelfmoord was maar dat is niet meer te veranderen. je geloofsgenootjes echter welquote:Op zondag 8 oktober 2006 17:07 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ga je vergelijkingen maken als je inhoudelijk niets meer kunt zeggen? Maakt niet uit hoor, zoalshetis is gesprekswaardig, misschien dat jij een Hitlerfanaat bent gezien je het over hem hebt?
Oeh nu ga ik zeker branden in de hel. Er zijn in die tijd honderden verschillende religies. Alleen het feit dat Mohammed zo'n goede strijdheer was en wat geluk mee had, zorgde ervoor dat er nu miljarden mensen iets volgen.quote:Op zondag 8 oktober 2006 17:10 schreef Zyggie het volgende:
Ik verwonder me nu echt hoe mensen zoiets vaags nog willen volgen. Het is een grote leugen. Mensen zijn uiteindelijk toch dwaas.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |