het is al hersteltquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 15:43 schreef Geqxon het volgende:
Moet dit niet naar KLB?
Mag ook wel als je een $200 million payroll hebtquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 15:16 schreef VinnieJones het volgende:
Yankees zullen nog wel gewoon doorgaan. Detroit will be pwned![]()
Heel veel hopen 't behalve Yankee fans natuurlijk.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 16:46 schreef Playmaker het volgende:
[..]
Mag ook wel als je een $200 million payroll hebt![]()
Anders zijn de Yankees wederom de laughing stock in US Sports.Ik denk dat opa Steinbrenner dan 'n beetje héél erg pissig zal worden en dat er dan hoofden gaan rollen in NY.....![]()
Man,ik hoop echt dat dat gaat gebeuren![]()
A-Rod + postseason + NY = DRAMAquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 17:27 schreef VinnieJones het volgende:
Mwa ik vind het opzich geen topteam momenteel.. Wel grote namen, maar laatste tijd niet super..
Abreu is middelmatig..
Wat er met Damon en A-rod aan de hand is weet ik ook niet. Ze raken niks, vooral A-rod is DRA-MA-TISCH![]()
Matsui en Sheffield kan je niks kwalijk nemen, hebben te lang eruit gelegen..
Giambi gaat van de 10 keer..9 keer strike out, 1 keer een homer..![]()
Alleen Jeter staat er wanneer het nodig is..
![]()
niet te vroeg juichenquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 22:56 schreef maril het volgende:
3-0 Popolon open de champagne maar alvast.![]()
Yep.quote:
New Yorker in spe, worden het dan de Mets?quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 23:35 schreef Jeroenus het volgende:
Dag Yankees, Lidle moet er al naar 2.2 IP aan te pas komen en tegelijkertijd staat Bonderman heel efficient te gooien. Als hij het volhoudt gooit hij een CG.
Vanavond de Dodgers inpakken en dan tegen de mindere Cards of Padresquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 23:36 schreef popolon het volgende:
[..]
New Yorker in spe, worden het dan de Mets?
Hoeft nietquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 23:00 schreef popolon het volgende:
Nou ik hou me nog even koest.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |