R.H.E.Squote:
Bij mij doet Foxtrick ook raar, trouwens. Ik heb ook geen stats meer bij m'n wedstrijden. Alle linkjes doen het wel voor de rest, dus da's wel vaag.quote:1. fc sappemeer 8 37 - 2 (+35) 24
2. JHMWMJZMN 8 33 - 7 (+26) 21
Drie doelpunten over de rechterkant zie ikquote:Op zondag 8 oktober 2006 22:52 schreef Filay het volgende:
4-4 eindelijk weer punten, vorige keer 0-1 verloren. Thanks voor de tips allen
Dat zijn andere stats, gebaseerd op andere ratings. Loddarstaats zijn niet echt handig vind ik. Zodra je middenveld niet goed is (zoals bij counterhufters), zakken die stats enorm in.quote:Op zondag 8 oktober 2006 23:56 schreef Tazmaniac het volgende:
de stats alleen hadden volstaan maar thanks!!!95 nu
wat zijn die laatste 3 eigenlijk???
Mijn waarden zijn juist lager dan bij andere mensen. Ik kijk alleen in oude stats (pas bij goddelijk kijk ik naar "standaard" )quote:Op zondag 8 oktober 2006 23:37 schreef Daemon19 het volgende:
[..]
Staat jij Hattrick of Foxtrick op oude waarden of iets dergelijks.
Aangezien jou waarden hoger zijn en daarnaast ook "(oud)" achter staat..
haha thanks.. ik denk dat ik het maar laat voor wat het isquote:Op maandag 9 oktober 2006 00:04 schreef rompompom het volgende:
Dat zijn andere stats, gebaseerd op andere ratings. Loddarstaats zijn niet echt handig vind ik. Zodra je middenveld niet goed is (zoals bij counterhufters), zakken die stats enorm in.
Anders moet je er eens op googelen, dan krijg je de volledige wiskundige berekeningen van die formules te zien. Feest!
Die snappen wat leuk is.quote:Op maandag 9 oktober 2006 00:16 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
haha thanks.. ik denk dat ik het maar laat voor wat het is
mss een beetje rare bevinding maar het viel me op dat er ontzettend veel ajax fans hier posten!!!
Enige intelligentie is voor hattrick natuurlijk wel een must, dus vandaar...quote:Op maandag 9 oktober 2006 00:16 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
haha thanks.. ik denk dat ik het maar laat voor wat het is
mss een beetje rare bevinding maar het viel me op dat er ontzettend veel ajax fans hier posten!!!
Bij Foxtrick dezelfde taal instellen als die je op de Hattrick-site hebt ingesteld, dan zijn ze weer terugquote:Op maandag 9 oktober 2006 00:04 schreef rompompom het volgende:
Bij mij doet Foxtrick ook raar, trouwens. Ik heb ook geen stats meer bij m'n wedstrijden. Alle linkjes doen het wel voor de rest, dus da's wel vaag.
zoveel mogelijk piccen van te voren? Of is dit een dom advies van deze nieuwkomer??quote:Op maandag 9 oktober 2006 00:48 schreef Cart_man het volgende:
7-0 gewonnen, nog steeds tweede. Komt allemaal aan op de wedstrijd tegen de nummer 1. Die zal ik moeten winnen om te promoveren.
Senks!quote:Op maandag 9 oktober 2006 00:50 schreef twi het volgende:
[..]
Bij Foxtrick dezelfde taal instellen als die je op de Hattrick-site hebt ingesteld, dan zijn ze weer terug
Als je een coach met slecht leiderschap hebt, heeft het niet veel nut om te blijven PICcen. Dan gaat je TS maandag naar dolgelukkig, maar staat hij zondag weer op content. Da's dus het voordeel van goed leiderschap, maar dat heb je op dit niveau (VIII) nog niet echt nodig heb ik van horen zeggenquote:Op maandag 9 oktober 2006 00:51 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
zoveel mogelijk piccen van te voren? Of is dit een dom advies van deze nieuwkomer??
Grappig feitje trouwens. Die Real Boonestaak is de kampioen van de divisie waar onze huisnewbie Wessiej dit seizoen een team heeft.quote:Op zondag 8 oktober 2006 22:33 schreef DeHovenier het volgende:
Woei! Met 9-0 gewonnen van een botteam
Nu sta ik 2e:
Ook heeft de nummer 1 een leuk persbericht geschreven over m'n team
quote:Vandaag zat de Apenkooi zowat vol, de koploper kwam langs en het zonnetje scheen. Na het pak slaag vorige week in de uitwedstrijd, werd de tactiek enigszins aangepast. Met mooi lelijk vechtvoetbal werd alweer een thuisoverwinning geboekt. 2-1!![]()
Bonobo11:" I love it when a plan comes together!, alweer 3 heerlijke punten, in wat nu al degradatievoetbal genoemd mag worden, zo spannend is het in de staart en,
na vandaag, ook weer aan de top van de competitie"
als er (oud) achter staat, zijn het inderdaad de oude waardenquote:Op zondag 8 oktober 2006 23:37 schreef Daemon19 het volgende:
[..]
Staat jij Hattrick of Foxtrick op oude waarden of iets dergelijks.
Aangezien jou waarden hoger zijn en daarnaast ook "(oud)" achter staat..
Net gekocht!!!!!! Oke, hij was 31, maar ik had toch wel gehoopt dat die kutgame z'n hoofdstat wat langer vast zou houdenquote:Hans Kanik:
Zijn prestaties op het gebied van positiespel zijn niet meer wat ze geweest zijn. Ze daalden van uitstekend naar goed.
En dit is dus die uitmuntend PM waar ik gisteren zo over klaagde. Na aankoop is 'ie nu inmiddels dus 2 keer gezakt in conditie en 3 keer in vorm.quote:Gelu Ion:
Zijn vaardigheden op het gebied van conditie namen af van redelijk tot matig.
Heb ik afgelopen week ook gedaan. Vandaag meteen weer twee dalersquote:Op maandag 9 oktober 2006 11:34 schreef MacMauser het volgende:
Hier alleen een keeper, dus helemaal geen schade. Ik had al zoveel schade dat ik al een weekie conditie heb getraind..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |