abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 5 oktober 2006 @ 23:53:20 #26
42829 Mister1977
Furred, not shaven
pi_42409498
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 23:50 schreef HenkieVdV het volgende:
Wat een ontzettend vage gast is die muslim
Ha, ja!
Maar hij is tenminste wel eerlijk en lult er niet omheen. "ik zat ergens anders aan te denken"
"If nothing else works, a total pig-headed unwillingness to look facts in the face will see us through" General Melchett
Klik hier voor uw dagelijkse portie vitaminen.
  donderdag 5 oktober 2006 @ 23:53:22 #27
28609 Veerboot
Mensoverbrengschuit
pi_42409500
"Geef me de vijf", geniaal
  donderdag 5 oktober 2006 @ 23:53:30 #28
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_42409505
Ali interesseerde de rest van de uitzending helemaal niets en hij heeft verder niets gevolgd.
Lijkt mij dus inderdaad een prima account/people-manager om mensen weer aan werk te helpen met die inlevende en luisterende houding van hem.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_42409552
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 23:53 schreef Mister1977 het volgende:

[..]

Ha, ja!
Maar hij is tenminste wel eerlijk en lult er niet omheen. "ik zat ergens anders aan te denken"
Nee dat vind ik inderdaad ook wel van stijl betuigen.
Maar verder kan je in ieder geval toch een beetje doen voorkomen dat je geintresseerd bent ofzo.
pi_42409615
Heeft die baard nou uberhaupt een glimlach laten zien? Ik heb halverwege weggezapt.
pi_42409656
ff testen
Mart Smeets :"In alle drukte heb ik rust."
pi_42409857
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 23:57 schreef fratsman het volgende:
Heeft die baard nou uberhaupt een glimlach laten zien? Ik heb halverwege weggezapt.
Neuh. Hij wist verder ook niet dat hij met zijn kont kon ruften.
  vrijdag 6 oktober 2006 @ 11:49:45 #33
133414 Joesse
Surrender your ego
pi_42418385
tvp
pi_42419364
Vanavond:
* Joop van den Ende, om op te helderen of hij nu wel of niet afscheid neemt…
* Filmregisseur Roel van Balen praat over zijn film 'Help, ik heb talent'. Een film die op zoek gaat naar hoe Nederland omgaat met muziektalenten.
* Naar aanleiding van deze film een optreden van Lucas en Arthur Jussen, twee pianotalenten die ook in de film voorkomen..

Feitje: ("Ook de talkshow van Pauw & Witteman doet het goed. De drie programma's krijgen in dit onderzoek een waardering van een dikke zeven." Bron)
pi_42422750
Dankjewel Suko!
The snow in the mountains was melting and Bunny had been dead for several weeks .......
  vrijdag 6 oktober 2006 @ 17:20:31 #36
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_42427422
Joop neemt zeker afscheid ! (gedwongen ) op verzoek van zijn artsen moet hij rustiger aan doen !
Erwin van Lambaart is zijn opvolger als producent..Wat niet weg is dat het wel Joop zijn kindje blijft
zijn musicals e.d...Alleen Erwin regelt het in praktijk uit.
Ach ja, je hoort het vanavond meer van Joop
pi_42429313
Ik kijk heel graag P%W maaaaaar .....
Ik vind de cominatie Jeroen en Paul nog niet echt heel lekker gaan.
Jeroen Pauw is gewoon een kei, maar wordt afgeremd door Witteman. Pauw is naar mijn mening net iets minder ad-rem, scherp als normaal, omdat die trage Witteman naast hem zit.

Het is een beetje zoals wanneer je ouders of je opa en oma bij je langs komen op visite, op eens spreek je net een beetje anders als je normaal zou doen, iets minder snel net iets minder er bovenop, net iets minder een vuurtje stichten..... Zijn er mensen hier die dat ook zo zien of .....
The snow in the mountains was melting and Bunny had been dead for several weeks .......
  vrijdag 6 oktober 2006 @ 18:46:06 #38
145172 gronk
adulescentulus carnifex
pi_42429560
Ik vind Witteman sowieso ontzettend overgewaardeerd. Traag, tam, suf, niet met z'n tijd meegegaan. De vleesgeworden politieke correctheid. Blech.
I'm trying to make the 'net' a kinder, gentler place. One where you could bring the fuckin' children.
  vrijdag 6 oktober 2006 @ 18:50:00 #39
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_42429643
Toch is Paul Witteman een goeie interviewer en heeft langer ervaring dan Jeroen..
Zeker, Jeroen, is ook een goeie interviewer
Je merkt aan die twee, dat ze verschillend zijn..Maar het gaat toch goed.
  vrijdag 6 oktober 2006 @ 18:51:15 #40
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_42429670
quote:
Op vrijdag 6 oktober 2006 18:46 schreef gronk het volgende:
Ik vind Witteman sowieso ontzettend overgewaardeerd. Traag, tam, suf, niet met z'n tijd meegegaan. De vleesgeworden politieke correctheid. Blech.
Paul kan soms ouderwets zijn.
  vrijdag 6 oktober 2006 @ 19:01:26 #41
97745 Thorical
finding a way
pi_42429926
Gisteren, met die wanabee Allah heb ik de tv maaar o een ander kanaal gezet.
Ik vond het tenenkrommend slecht. Ik vond het discriminerend en slecht in beeld gebracht.
Deze man heeft een mening, geweldig laat ie die dan uitbrengen in verwegistan.
Maar ik hoop niet dat deze man moet beslissen dat een familielid van mij, ooit een uitkering nodig heeft.
  vrijdag 6 oktober 2006 @ 19:04:58 #42
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_42430002
Ik heb gisteren stukje gekeken naar Pauw en Witteman.
  vrijdag 6 oktober 2006 @ 19:05:10 #43
145172 gronk
adulescentulus carnifex
pi_42430010
quote:
Op vrijdag 6 oktober 2006 18:51 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Paul kan soms ouderwets zijn.
Da's wel heel eufemistisch uitgedrukt.

Witteman is niet alleen ouderwets; hij gaat er ook van uit dat alle mensen op 't niveau van een 12-jarige zijn blijven steken. 'n 12-jarige uit de jaren 50, goddomme. Zodra 't over iets 'moderns' gaat, doet Witteman alsof-ie van een andere planeet komt, en laat-ie zich helemaal bijscholen. Dat klinkt heel goed, maar 't probleem is dat al z'n interviews daardoor ontzettend oppervlakkig blijven en nooit de diepte ingaan (want da's te moeilijk). Waar witteman al helemaaal voor terugdeinst (uit misplaatste beleefdheid), is dat-ie wel de rol aanneemt van alwetende interviewer (met z'n eeuwige gemoraliseer), maar niet de moeite neemt om iemand's mening of acties te plaatsen in een stroming of tijd.

Op die manier speelt Witteman 't klaar om twee groepen tegelijkertijd van zich te vervreemden: de 12-jarigen uit de jaren 50 haken af omdat ze niets nieuws willen zien (tietuh, godverdommuh), en de mensen die een stevig interview willen zien krijgen, maar in plaats daarvan dit gedreutel moeten aanzien.

Witteman:
I'm trying to make the 'net' a kinder, gentler place. One where you could bring the fuckin' children.
  vrijdag 6 oktober 2006 @ 19:07:19 #44
145172 gronk
adulescentulus carnifex
pi_42430065
quote:
Op vrijdag 6 oktober 2006 19:01 schreef Thorical het volgende:

Ik vond het tenenkrommend slecht.
Slecht? Pure camp! Ik vraag me nog steeds af of 't niet stiekem een typetje was. De jongens van koefnoen die besluiten P&W even te dollen, door een case te fingeren.
I'm trying to make the 'net' a kinder, gentler place. One where you could bring the fuckin' children.
  Trouwste user 2022 vrijdag 6 oktober 2006 @ 19:11:19 #45
7889 tong80
Spleenheup
pi_42430161
Vreemd iemand met een baard van 30 centimeter maar geen snor heeft.

Maar goed, die vent leeft nog in de middeleeuwen was toen mode misschien.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_42431923
Aanvulling op de eerdere drie gasten Joop van den Ende, Roel van Dalen, filmmaker + (uit zijn film) de broers Lucas (13) en Arthur (10) Jussen, getalenteerde pianisten.

Vanavond ook aandacht voor de Deventer moordzaak. Aanvullend onderzoek uitgevoerd in opdracht van het OM bevestigt dat Ernest Louwes terecht is veroordeeld voor de moord op een vermogende weduwe. Louwes zit een celstraf uit van twaalf jaar. Opiniepeiler Maurice de Hond, overtuigd van de onschuld van Louwes, verdenkt de toenmalige klusjesman van de weduwe. De Hond uitte zijn verdachtmakingen meermaals in de media, het OM is inmiddels een strafrechtelijk onderzoek gestart naar het gedrag van De Hond. Hij zou zich schuldig maken aan laster en smaad jegens de klusjesman.
pi_42433935
tik tik, tik tak, is het alweer 2300 .....
The snow in the mountains was melting and Bunny had been dead for several weeks .......
pi_42436357
leuk Joop van den Ende! heb ik wel respect voor iemand die zijn droom zo goed heeft nagestreeft en bereikt! en met gewoon keihard werken en enthousiasme.
Voor de rest interessert hij me niet, en al helemaal niet
quote:
om op te helderen of hij nu wel of niet afscheid neemt?
The snow in the mountains was melting and Bunny had been dead for several weeks .......
pi_42436813
De filmmaker! dat lijkt me echt interessant. Ik denk dat nederland slecht omgaat met zijn talenten. En dan bedoel ik eigenlijk niet alle financiele regelingen die er wel of niet zijn (ik ga ervan uit dat ze er, misschien vergeleken met andere relatief best in grote getalen zijn). Maar hoe in het dagelijkse leven met mensen met een talent wordt omgegaan. want ik vind nederland een behoorlijk oppervlakkig land, oppervlakig in de omgang met elkaar en oppervlakkig in tal van andere zaken. Mijn ervaring is dat ....alles wat speciaal, extra leuk en bijzonder is ..... moet net zo worden afgevlakt als de rest. En grootte kans deze 2 piano-virtuozen daar ook nog wel eens tegen aanlopen ik ben benieuwd......
The snow in the mountains was melting and Bunny had been dead for several weeks .......
  vrijdag 6 oktober 2006 @ 22:52:35 #50
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_42437018
Gastenlijstje van vanavond klinkt veelbelovend.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')