abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 4 oktober 2006 @ 22:31:38 #1
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
pi_42373080
quote:
Een grote demonstratie van studentenbonden op 8 mei 1993 te Den Haag ontaart in rellen als de studenten bij het Binnenhof proberen te komen. De ME verricht charges, waarbij 53 studenten worden opgepakt. In Leiden wordt op 6 mei het LAK bezet.
Wie was daarbij
pi_42374165
Ik moest daardoor "nablijven"
  woensdag 4 oktober 2006 @ 23:01:23 #3
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
pi_42374326
Wij liepen redelijk voorop in de stoet en hebben gelukkig vrij weinig meegemaakt.
Tot we achter ons de charges meemaakte. Dat maakt wel indruk.
Probleem was toe de studenten gingen demonstreren er ook mensen mee gingen doen die geen affiniteit hadden met onderwijs.
100+ ME-ers op het malieveld met getrokken knuppel maakte wel wat indruk.
- Het protest was zo afgelopen. -
pi_42374579
quote:
Op woensdag 4 oktober 2006 22:31 schreef Drugshond het volgende:

[..]

Wie was daarbij
Toen zat ik in het leger, sorry
'It's like what Lenin said... you look for the person who will benefit, and, uh, uh... '
"Please don't argue with me. My brain's only just about capable of stopping me farting in front of you."
  donderdag 5 oktober 2006 @ 13:45:18 #5
10119 appelsientje
Het beste onder de zon
pi_42387214
Euh volgens mij zat ik toen nog net op de basisschool
To deny our impulses would deny the very thing that make us human.
pi_42389188
Kut toen was ik pas 8
Vette rellen gemist
JOHNNY HEITINGA
pi_42389459
Was ik bijna 5..dus deed niet mee aan dat soort dingen..
Salsa Española
pi_42389488
Nou, in die tijd had je óók gewone middelbare scholierendemonstraties en daar had ik aan meegedaan.

Ik was toen net 14 jaar, zat in de 2e klas en alle leerlingen gingen opeens 'staken'. Ik liep gewoon maar achter de meute aan, net als iedereen.

Moesten we een middagje nablijven en opschrijven waarom we hadden 'gestaakt'. Als je toen, zoals ik, opschreef dat je het niet eens was met het regeringsbeleid, mocht je weg. Maar er waren ook lafbekken die opschreven dat ze gewoon maar achter iedereen aan hadden gelopen. En juist diegenen moesten nog langer nablijven, whehehehe

Maar naar Den Haag ben ik niet geweest.
pi_42390650
Viel eigenlijk best mee die dag. Probleem vond ik het gebrek aan leiding, vooral van Maarten v. Poelgeest. Ik had geen zin om te rellen, heb me dus iets laten terugvallen toen ik in het blok terecht kwam dat af wilde buigen naar het Binnenhof. Kwam ik uiteindelijk in de kop van het 2e gedeelte van de demo terecht, geen leiding meer te bekennen daar. Samen met wat anderen dan maar leiding geïmproviseerd om weer aansluiting bij de rest van de demo te krijgen.

Allard Pierson was wel een stukje heftiger.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')