leer jij zo=)?quote:Op zaterdag 30 september 2006 15:08 schreef wicked_man het volgende:
=)
wat eindelijk?quote:Op zaterdag 30 september 2006 15:09 schreef wicked_man het volgende:
YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!! eindelijk
En nadat ik die 1e 30 heb alles weer herhalen, en daarna 15 erbij en de hele rij weer, en dan eens willekeurig nadat ik op die manier alles gedaan heb, boven naar beneden oid.quote:Op zaterdag 30 september 2006 16:39 schreef -Marlii- het volgende:
1-2x stuk of 10-15 woorden goed doorlezen, hand erop tot je ze zo kunt zeggen en dan volgende 10-15 woorden erbij. En ga zo maar door. Succes!
Bij mij hielp dat altijd wel. Waarom schiet het niet op?quote:Op zaterdag 30 september 2006 15:16 schreef jors het volgende:
ik ben nu met teach 2000 aan het leren maar het schiet niet egt op
Dit inderdaad. Per klein groepje woorden ze eerst een paar keer lezen en in mijn gedachten uitspreken. Liefst een beetje ritmisch, dat telkens het woord en de vertaling ervan in een bepaald ritme achter elkaar komen.quote:Op zaterdag 30 september 2006 16:39 schreef -Marlii- het volgende:
1-2x stuk of 10-15 woorden goed doorlezen, hand erop tot je ze zo kunt zeggen en dan volgende 10-15 woorden erbij. En ga zo maar door. Succes!
preciesquote:Op zaterdag 30 september 2006 17:00 schreef Renesite het volgende:
[..]
En nadat ik die 1e 30 heb alles weer herhalen, en daarna 15 erbij en de hele rij weer, en dan eens willekeurig nadat ik op die manier alles gedaan heb, boven naar beneden oid.
Je moet proberen er iets bij te denken, dus er een gedachte of associatie bij maken.quote:Op zaterdag 30 september 2006 15:05 schreef jors het volgende:
ik ben nu bezig met het leren van duits
maar volgens mij gebruik ik niet de meest effieciente manier?
heeft iemand tips bij het leren van woordjes?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |