Godver wat heb ik toch een ontzettende hekel aan dat kutvolk. Ik krijg gewoon kotsneigingen als ik alleen maar aan die ambtenaren denk.
Ik woon in het buitenland, en moet een kopie van mijn geboorteakte hebben. Die is destijds in Assen afgegeven. Ik naar de website van de ambassade, waar na veel gezoek eindelijk te vinden is dat je daarvoor bij de lokale gemeente moet zijn. Dus, ik naar assen.nl. Daar wordt geen woord over het afgeven van een geboorteakte gerept, enkel over aangifte doen van geboorte. Vervolgens klik je op "contact" en staat er alleen een email adres. Bellen gaat niet, tenzij ik in het holst van de nacht op wil staan. En iedereen emailt tegenwoordig toch? Ik krijg er 75+ per dag op m'n werk, en beantwoord ze allemaal netjes. Dat zullen zij dus ook wel doen.
Ha-ha-ha! Dat dacht je dus, meneertje. Je wacht maar tot je een ons weegt en tot pasen en pinksteren op een dag vallen, maar antwoorden doen wij dus echt niet. Nee, we zijn te druk bezig met koffie zuipen en zinloze vergaderingen houden. Want ja, als we maar tussen 9 en 16 open zijn, hebben we daarna echt geen tijd meer om ook nog eens burgers te helpen... zoek het maar uit met je geboorteakte.
Teringlijers. Gelukkig heb ik die akte nodig voor een permanente verblijfsvergunning in de VS, en als ik die na veel gezeik eenmaal heb dan kan die kutgemeente voor eeuwig in de stront zakken. Waardeloze lui. En daar gaat (ging) dan je belastinggeld heen... een simpele uitdraai van een documentje is al teveel gevraagd van ze.
[ Bericht 0% gewijzigd door StefanP op 29-09-2006 18:07:24 ]
"Welfare culture is bad not just because, as in Europe, it's bankrupting the state, but because it enfeebles the citizenry, it erodes self-reliance and resourcefulness."
-Mark Steyn