Concierge?quote:Op vrijdag 29 september 2006 18:12 schreef Blue Thunder het volgende:
Niks te klagen erover... Krijg elke maand mijn salaris nog steeds van ze
nee, ben geen leraar
waar?quote:Op vrijdag 29 september 2006 18:35 schreef Blue Thunder het volgende:
[..]
Systeembeheer
zoals ook in mijn profiel staat
Ik was afgelopen donderdag ziek, baalde enorm want dan zou ik 3 uur bedrijfsadministratie missen. Kom ik vandaag weer op school hebben ze nog geen eens 1 opgave gemaaktquote:Op vrijdag 29 september 2006 19:09 schreef Robbiej het volgende:
Ik zit ook (helaas) op het ROC. wat een ruk school zeg, ze maken er echt een potje van, lessen waar je geen kutmoer doet
je hebt ook 2 van die terroristen zoals ze genoemd worden met van die huuuuge-ass baardenquote:Op vrijdag 29 september 2006 19:09 schreef Robbiej het volgende:
Ik zit ook (helaas) op het ROC. wat een ruk school zeg, ze maken er echt een potje van, lessen waar je geen kutmoer doet dan weer onverwachtse tussenuren van 1.5 uur. (dan ga ik dus naar huis en blijf thuis) ik ga geen 1.5 uur lopen wachten)
en docenten die les geven zelf amper iets van het vak zelf snappen..
en het irritantste is nog wel dat het vol zit met irritante kutkoters / allochtonen.
Ikzelf doe ICT beheer Niveau 3
bert en osamaquote:Op zaterdag 30 september 2006 11:58 schreef wobbel het volgende:
[..]
je hebt ook 2 van die terroristen zoals ze genoemd worden met van die huuuuge-ass baarden![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |