Ik stond er met 4 andere gasten (2 in een IAMSTERDAM shirt) en een blondine met krullenquote:Op vrijdag 29 september 2006 13:44 schreef Riro het volgende:
[..]
Hehe daar stond ik ook nog ff. Niet gezien
Verder tijd bij 't Centrum gezeten.
Was weer een mooie dag![]()
Die raakte hij wel goed?quote:Op vrijdag 29 september 2006 13:57 schreef piertje2 het volgende:
wel Rosales een hand gegeven WOEHOEEEEEE
ook lafjesquote:
Ik zou het niet wetenquote:Op vrijdag 29 september 2006 13:57 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik stond er met 4 andere gasten (2 in een IAMSTERDAM shirt) en een blondine met krullen.
quote:Op vrijdag 29 september 2006 13:57 schreef piertje2 het volgende:
wel Rosales een hand gegeven WOEHOEEEEEE
dan ben ik zoizo 4x langs je heen gelopen...(ajaxshirt, rood petje) om naar de plee te gaanquote:Op vrijdag 29 september 2006 13:57 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik stond er met 4 andere gasten (2 in een IAMSTERDAM shirt) en een blondine met krullen.
Nee andersom juist. Uit naar pot 2 en 4. Dacht ik.quote:Op vrijdag 29 september 2006 15:01 schreef Bananenman het volgende:
Je krijgt sowieso pot 2 en 4 thuis en 3 en 5 uit hoor ik![]()
Dat krijg je als je helemaal onderaan staatquote:Op vrijdag 29 september 2006 14:57 schreef PLAE@ het volgende:
verdomme waren er spelers op t vakniks van meegekregen.
Mauro en Wesley stonden ook best wel onderaanquote:Op vrijdag 29 september 2006 15:08 schreef Jasza het volgende:
[..]
Dat krijg je als je helemaal onderaan staat![]()
Ik zag ze weglopen, maar Plae@ stond helemaal onderaanquote:Op vrijdag 29 september 2006 15:27 schreef Door_passie_gedreven het volgende:
[..]
Mauro en Wesley stonden ook best wel onderaanIk zag alleen fftjes Mauro, ze zijn ook zo klein
Nope, kan nietquote:Op vrijdag 29 september 2006 15:27 schreef F1Bas het volgende:
Ik neem aan dat we ook Nederlands clubs kunnen loten zoals Heerenveen of AZ?
Zou ik niet doen.quote:Op vrijdag 29 september 2006 15:27 schreef F1Bas het volgende:
Ik neem aan dat we ook Nederlands clubs kunnen loten zoals Heerenveen of AZ?
Doet ie goedquote:Het openingsdoelpunt van Markus Rosenberg in de gisteravond gespeelde wedstrijd tegen IK Start was het 300ste doelpunt van de Ajax in een Europese thuiswedstrijd, meldt de site Ajaxstats. Ajax had slechts 135 thuiswedstrijden in Europa Cup-toernooien nodig om tot 300 doelpunten te komen. Het gemiddelde komt neer op 2,22 goals per Europese thuiswedstrijd.
Mm... De Mul op rechts is ook optie, Babel is denk het best vanaf linksquote:Op vrijdag 29 september 2006 15:42 schreef BobbyHill het volgende:
Rosenberg verdient tegen Utrecht wel een basisplaats, vind ik. Dan kan Babel naar rechts verhuizen.
Hoe moet ik je opstelling houden? Ryan Babel op rechts of op links? Zelf ga ik voor Tom de Mul op rechts en Markus Rosenberg op links, twee gretige spelers die zich willen bewijzen op de flanken en Ryan Babel op de bank, die zich ongetwijfeld wil bewijzen als hij invalt.quote:Op vrijdag 29 september 2006 16:01 schreef BliksemSchigt het volgende:
Babel - Huntelaar - Rosenberg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |