Misschien heeft TS een vriend die Fons heet en ziek is.quote:Op donderdag 28 september 2006 13:21 schreef rickybee het volgende:
A: Er is geen ziekenfonds meer
B: Het is ziekenfonds i.p.v. ziekenfons
C: zins = sinds
D: Het is inderdaad zo dat werelddekkende medische kosten bijverzekerd moeten worden.
E: Leer eens fatsoenlijk nederlands schrijven
Ja en van jou knap stom om dan weg te gaan zou ik zo denken!quote:Op donderdag 28 september 2006 13:40 schreef zieleffe het volgende:
Sorry voor die D van Ziekenfonds een misgreep
Moderator even wijzigen S.V.P.
Het is niet door een ongeval maar een lichamelijke ziekte waar ik 3 jaar geleden aan geholpen was.
Ben zelfs nog een week van te voren naar de specialist geweest, en hem uitgelegd dat ik naar buitenland ging.
Heeft van hem nog medicijnen gehad daar voor, maar het heeft niet geholpen.
Als ik niet naar het buitenland was gegaan had het in Nederland voor gedaan dus voor de zorgverzekeraar een mooie voordeel dat ik naar het buitenland op vakantie was.
Wat een onzin, dan zou je met een ziekte nooit meer de deur uit kunnen?quote:Op donderdag 28 september 2006 13:46 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ja en van jou knap stom om dan weg te gaan zou ik zo denken!![]()
Als je fatsoenlijk verzekerd bent wel, dus bijvoorbeeld bij VGZ een goeie aanvullende verzekering.quote:Op donderdag 28 september 2006 13:56 schreef SterkStaaltje het volgende:
[..]
Wat een onzin, dan zou je met een ziekte nooit meer de deur uit kunnen?
Je specialist weet toch niet hoe jij verzekerd bent? Ja, je kan naar het buitenland, want daar hebben ze ook ziekenhuizenquote:Op donderdag 28 september 2006 13:57 schreef zieleffe het volgende:
Nou dat stom was het niet zo, want juist had ik hem daarover gevraagd of ik met die ziekte gerust naar het buitenland kon gaan.
Dat heeft hij bevestigd en daarom medicamenten meegegeven.
Dus met de specialist overlegd
Weet u dat je dan je vliegticket en alles wat bij annuleringen zou plaats vinden ook een rol zou kunnen gaan spelen
Nee, daar mag je dus NIET vanuit gaan. Zo simpel is het gewoon niet en volgens mij was dat voor de herziening van het zorgstelsel OOK niet zo eenvoudig geregeld met medische hulp in het buitenland.quote:Op donderdag 28 september 2006 14:21 schreef zieleffe het volgende:
Ja toch dat besef ik ook wel maar dan mag je toch van uit gaan dat als je een dokter nodig hebt, en gehad hebt,wat ik ook declareerde betaalt word door wie dan ook.
quote:Op donderdag 28 september 2006 14:21 schreef zieleffe het volgende:
hebt,wat ik ook declareerde betaaltd wordt door wie dan ook.
pfffffffquote:Op donderdag 28 september 2006 15:32 schreef MinderMutsig het volgende:
Je zorgverzekeraar betaaldt niet omdat het niet binnen de polis valt dus nu moet je het naar je reisverzekering
quote:Op donderdag 28 september 2006 15:39 schreef mars7427 het volgende:
OT, maar zo opvallend irritant
[..]
[..]
pfffffff
Hulde voor je reactie.... meestal beginnen ze hier over mierenneuken... en daarvan weet zelfs ik inmiddels niet meer met hoevel n-nen je dat tegenwoordig moet schrijvenquote:Op donderdag 28 september 2006 15:45 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Je was sneller dan ik kon editen. Maar hij is inderdaad erg.
![]()
quote:Op donderdag 28 september 2006 15:50 schreef mars7427 het volgende:
[..]
Hulde voor je reactie.... meestal beginnen ze hier over mierenneuken... en daarvan weet zelfs ik inmiddels niet meer met hoevel n-nen je dat tegenwoordig moet schrijven![]()
Nou dat is dan duidelijk dat u hier niet zit voor informatie maar gewoon je uitleven op anderen die misschien niet zo geleerd zijn als u.quote:Op donderdag 28 september 2006 14:29 schreef mars7427 het volgende:
Als je op vakantie gaat en je weet dat je een aandoening hebt, controleer je van te voren toch zeker drie keer of je correct verzekerd bent? Ik heb niet eens wat onder de leden en check dit elk jaar weer voordat ik de grens overga.
Je probeert in dit topic je eigen nalatigheid en nonchalance hierover recht te praten.
Met dit relaas en je enorme hoeveelheid taalfouten ben je de term wereldburger niet waard.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |