Die man van die explosieven opruimingsdienst. Ik had al zo'n gevoelquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 21:08 schreef amaranta het volgende:
wie was dat???
ook iemand van de explosievenopruimingsdienstquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 21:08 schreef amaranta het volgende:
wie liep ernaast?
neejoh nog zeker 10 minuten/kwartierquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 21:09 schreef meami het volgende:
En nu natuurlijk nog maar 5 min GAKunnen we weer wachten tot volgende week
serieus? ik heb nog geen traan gelatenquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 21:09 schreef SeaOfLove het volgende:
Ik heb bijna het hele tweede deel zitten huilen![]()
![]()
voor de tv...ik zat er zo goed als inquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 21:10 schreef Cee het volgende:
oh mijn god oh mijn god oh mijn GOD ik schrok me dus echt de tering en zat helemaalvoor de tv.
En dat terwijl ik 't gewoon aan zag komen.
"Stop looking at my va-jay jay!"quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 21:11 schreef Nuna het volgende:
George, don't look at my bajojo's(ofzoiets)
Hilarisch
Dat wel ja, ik zat er op te wachten.... Maar toen ie ging......... WOW! Ik schrok me rot man!quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 21:09 schreef Nuna het volgende:
Haha, dat die bom afging was zooo voorspelbaar![]()
Whaha, ja dat jaquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 21:12 schreef Cee het volgende:
[..]
"Stop looking at my va-jay jay!"
Oh George
![]()
bij mij meer van spanning dus ook die tranenquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 21:12 schreef babette21 het volgende:
[..]
serieus? ik heb nog geen traan gelaten
is tot nu toe ook meer spannend dan zielig, al was 't natuurlijk wel duidelijk dat Meredith niet zou ontploffen....
als Tucker het niet redt is 't wel heel sip trouwens
Jah daar ging zijn vrouw toch mee vreemd?quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 21:25 schreef janimie het volgende:
z'n beste vriend eerder, ex beste vriend
quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 21:25 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
Jah daar ging zijn vrouw toch mee vreemd?
Vreemdquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 21:29 schreef amaranta het volgende:
ik vond hem niet zo heel gaaf eerlijk gezegd....
t einde een beetje maar verder niet echt...
Dat doe ik toch niet 's-avonds...quote:Maar eh Fannetje...heb jij eigenlijk wel tijd voor je {nakijk}werk met al die series die jij net zoals ik volg ????
Ja, dat vond ik eerlijk gezegd ook wel jammer.quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 21:30 schreef babette21 het volgende:
en ik vond het jammer dat ze een sprongetje in de tijd maakte na het afgaan van de bom...
Die staat aan. Tijdens GG kan ik beter multitasken dan tijdens GAquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 21:31 schreef SeaOfLove het volgende:
Gaat er nog iemand Gilmore Girls kijken?
ik beken dat ik nog weleens wat mee naar huis neemquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 21:30 schreef Fannetje het volgende:
[..]
VreemdIk zag 'm voor de derde keer en vond m nog steeds super! Dat moment waarop die bom ontploft...
[..]
Dat doe ik toch niet 's-avonds...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |