nav dit topic
Eerste hulp bij maagdprobleempje hier dus mijn eerste keer
We hadden afgesproken bij haar thuis omdat moeder niet thuis was, alle 2 met het gedacht dat er wel iets moest gebeuren (de avond hiervoor zat ze bij mij thuis, en zei ze dat ze het jammer vond dat er niet meer dan strelen gebeurd was).
IK was echt heel ontspannen als ik haar zag, dus alles begon direct heel goed, gewoon wat in de zetel zitten kussen en knuffelen. Dan vroeg ik, "wat wil je doen?"; gaan we naar mn slaapkamer was het antwoord, daar dan nog 30 min liggen kussen ofzo, dan heb ik haar topje en wat later haar bh afgekregen(jaja met 1 hand

)en ben ik overal beginnen kussen, heel traag naar beneden, ze lag ondertussen al in haar onderbroek.
Wanneer ik beneden was, nog ff haar benen gekust, dan onderbroekje af en nog ff gespeeld.
Dan was het eindelijk tijd voor wat tongwerk (eerste keer btw), had meteen haar clit gevonden, 10 min lang goed laten hijgen tot ik haar wou doen komen, dan maar haar clitje blijven bespelen tot ze beenschuddend klaarkwam, heb nog een minuutje blijven kussen en likken om daarna naar boven te gaan en haar te kussen op de mond. Ze zei meteen dat ze nog nooit zo goed gekomen was

en dat voor mn eerste keer, ik kon mn oren niet geloven
Dat was dus het voorspel, begon ik haar dan wat te vingeren omdat ze zei dat ze niet meer zo nat was.
EN daar was het dan, ging me goed zetten met haar benen in mn nek en mijn eerste penetratie gebeurde
Ik was wel niet zo tevreden over dat standje met haar benen in mn nek, dus vroeg ik wat ze wilde en doggy it was, dat ging stukken beter! Duurde iig veel langer dan rukken, maar ben dan toch gekomen.
Raar dan, ik liet hem er eventjes 2 sec inzitten en kon meteen weer voortdoen, tot zij dan helemaal voldaan was en al trillend op haar buik ging liggen. Dan nog lang liggen zoenen en strelen, tot haar moeder opeens thuiskwam.
De rest kan je wel raden
ZO dat was dus mijn eerste keer, allemaal veeel beter en veeel langer gegaan dan verwacht.
En ben erg blij dat het met dat meisje is gebeurd