Helaas heeft een deel van de bevolking al die nobele eerdere topics over dit onderwerp niet gelezen.quote:Op maandag 25 september 2006 19:01 schreef Camplo het volgende:
Dit topic is er toch al eens geweest?
bronquote:De roltrap is bedacht, om in dezelfde tijd een groter aantal mensen van de ene naar de andere verdieping te brengen. Omdat de meeste mensen echter blijven staan, is het effect dat, in vergelijking met een even grote vaste trap, er minder mensen worden vervoerd. In de praktijk is het nut van de roltrap dan ook vooral dat deze mensen het gemak biedt geen trap te hoeven lopen. Verder geeft het tijdwinst voor degenen die wel lopen op de roltrap. Dit kan echter niet als het druk is, en ook niet als mensen op een minder drukke roltrap naast elkaar staan. In sommige landen bestaan gedragscodes waarbij stilstaande passagiers rechts gaan staan op de trede waardoor anderen hen links kunnen passeren.
Dat kan. Wat betekent dat je rechts moet gaan staan.quote:Op maandag 25 september 2006 21:14 schreef jitzzzze het volgende:
Een roltrap is er toch voor dat je wel naar boven gaat maar niet moe word?
Ik sta altijd waar er plek is, links of rechts kies je maar bij de verkiezingenquote:Op maandag 25 september 2006 21:16 schreef PvtRyan het volgende:
[..]
Dat kan. Wat betekent dat je rechts moet gaan staan.
Daar heb je inderdaad bordjes naast de roltrappen met het verzoek om aan de rechterkant te staan, zodat de zakenlui je in kunnen halen.quote:
En wat dan nog? Je komt toch wel boven.quote:Op maandag 25 september 2006 19:04 schreef PvtRyan het volgende:
[..]
Helaas heeft een deel van de bevolking al die nobele eerdere topics over dit onderwerp niet gelezen.
Men snapt nog steeds niet dat als er ook maar één iemand stil staat links, dat iedereen dan stil moet staan..
quote:Op maandag 25 september 2006 21:19 schreef thomzor het volgende:
wie weet dat nou
alleen het plebs gebruikt roltrappen, de elite gebruikt een lift
Ja, zeker dezelfde elite die altijd de lift pakt voor één of twee etages.quote:Op maandag 25 september 2006 21:19 schreef thomzor het volgende:
wie weet dat nou
alleen het plebs gebruikt roltrappen, de elite gebruikt een lift
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |