Wij hebben gewoon te veel mensen om ons heen. Ik heb al vaker voorgesteld aan mijn partner om wat te lozen.quote:Op zaterdag 23 september 2006 12:31 schreef Pizzakoppo het volgende:
Doorbreek het dan gewoon, ik kan voormijzelf spreken als ik zeg dat ik blij ben dat er een halfjaar geleden van alles radicaal verandert is. Sindsdien ben ik weer vrij om te doen en laten wat ik wil en het is heerlijk!
Nou ja lozen is wel heel erg extreem, maar het is geen ramp om wat rust met zijn tweeen te hebben. Wil je dat ik deze in R&P zet qua reactie´s?quote:Op zaterdag 23 september 2006 12:33 schreef cheqy het volgende:
[..]
Wij hebben gewoon te veel mensen om ons heen. Ik heb al vaker voorgesteld aan mijn partner om wat te lozen.![]()
quote:Op zaterdag 23 september 2006 12:43 schreef Gelderland het volgende:
als je 't écht druk hebt, schrijf je dat geen 4 x![]()
Mijn Theo Maasen's reactie, wat doe je!quote:Op zaterdag 23 september 2006 12:43 schreef Gelderland het volgende:
als je 't écht druk hebt, schrijf je dat geen 4 x![]()
Ludoquote:Op zaterdag 23 september 2006 13:35 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Mijn Theo Maasen's reactie, wat doe je!
Daar mag je het wat mij betreft naar toe kicken.quote:Op zaterdag 23 september 2006 12:35 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Nou ja lozen is wel heel erg extreem, maar het is geen ramp om wat rust met zijn tweeen te hebben. Wil je dat ik deze in R&P zet qua reactie´s?
Belachelijk zeg...quote:Op zaterdag 23 september 2006 12:38 schreef Jopus het volgende:
Dat is inderdaad niet relax. Gewoon zorgen dat je 1 keer in de zoveel tijd een weekend vrij houdt en dan gewoon tegen iedereen zegt dat je al plannen hebt. Werkt bij mij redelijk goed.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |