Jawel hoor. Het kwik stijgt weer boven de 25 graden en in de probleemwijken worden de halterhemden met tribalopdruk weer uit de kast gehaald.
Terwijl deze jongen zich vandaag de tering aan het werken was om zijn maandloon bij elkaar te sprokkelen zaten ze weer gezellig met z'n allen voor de voordeur met een blik bier van de Aldi. Tuintafel erbij, de buurman die even komt polsen en gezellig een pilsje meedrinkt, en uiteraard mag de overbuurjongen die gemoedelijk aan zijn Golf II aan het sleutelen is niet ontbreken.
Maar de ergste van de dag die ik langs heb zien lopen was een vent die eruit zag alsof hij in een printer was gevallen, zoveel tattoos had die gast. De grootste stond op zn bovenarm, een rood hart met daarin VADER
![]()
Nou is mijn klacht: Kunnen ze al dat tuig niet gewoon in de Flevopolder duwen en dan afsteken die hap. En ik maar zwoegen om hun uitkering te betalen
![]()
Tuig