Maak ff een nieuwe topic aan. deze kan dichtquote:Op dinsdag 19 september 2006 12:59 schreef SuperRogier het volgende:
--> WGR gok ik zo..
Modjes kunnen tegenwoordig een schopje gevenquote:Op dinsdag 19 september 2006 13:00 schreef Spacemonkeh het volgende:
[..]
Maak ff een nieuwe topic aan. deze kan dicht
Sorry.. ben radeloos.. 2e keer dat het gebeurt bij dezelfde kut familie..quote:Op dinsdag 19 september 2006 13:05 schreef SuperRogier het volgende:
[..]
Modjes kunnen tegenwoordig een schopje geven![]()
Ik zou alles ontkennenquote:Op dinsdag 19 september 2006 13:07 schreef Spacemonkeh het volgende:
[..]
Sorry.. ben radeloos.. 2e keer dat het gebeurt bij dezelfde kut familie..
straks krijg ik ze nog op mn dak
Nee...quote:
Misschien kan je het beest dood laten bijten, heb je nog maar eenmalig de kosten, die van de begrafenis. Of je zegt lekker niks tegen de tokkies.. zet je een sp[eelgoed hondje op de stoep.quote:Op dinsdag 19 september 2006 13:12 schreef Spacemonkeh het volgende:
[..]
Nee...
paar maanden geleden liep die hond wel mank en heb ik de kosten van de dierenarts betaald... ook omdat die hond losliep. Die kutblaffer loopt mijn honden constant gek te maken en aggresief en liet mn hond toen gewoon los.. toch geen geleider erbij.. flikker op met die gasten.
Nu weer het geval, maar was het per ongeluk![]()
Ala Ace Ventura!!quote:Op dinsdag 19 september 2006 13:16 schreef Atuniel het volgende:
[..]
Misschien kan je het beest dood laten bijten, heb je nog maar eenmalig de kosten, die van de begrafenis. Of je zegt lekker niks tegen de tokkies.. zet je een sp[eelgoed hondje op de stoep.
ieeeewww.. ik hoop wel dat ze het dan veilig hebben gedaan, je weet maar nooit met die stoepteefjes.quote:Op dinsdag 19 september 2006 13:20 schreef Logitik het volgende:
En met gegrepen bedoel je..? Geneukt?
Heeft jou hond een zwerfhond van achter genomen? Lekker duidelijk allemaal![]()
Nee, z'n eigen hond heeft die zwerfhond gebetenquote:Op dinsdag 19 september 2006 16:01 schreef StevenZen het volgende:
Wat een vaag verhaal, dus jij krijgt op je flikker omdat een zwerfhond iemand heeft gebeten? Helder!
Afmaken!quote:Op dinsdag 19 september 2006 16:09 schreef Brentmeister het volgende:
[..]
Nee, z'n eigen hond heeft die zwerfhond gebeten![]()
Dit lijkt mij wel een goedequote:Op dinsdag 19 september 2006 13:09 schreef Isegrim het volgende:
~een optie~
Andere optie is om het dier naar het asiel te brengen iedere keer dat je 'm loslopend aantreft. Dan moeten die mensen betalen als ze het dier ophalen.
Zie dat je daar al een nieuwe geopend hebt, deze kan wel dichtquote:Op dinsdag 19 september 2006 12:56 schreef Spacemonkeh het volgende:
Niemand?![]()
Dit hoort trouwens in werk, geldzaken & recht
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |