Ben jij een zwerver op wintersport? Als ik 2 stappen doe, dan sta ik nog niet eens bij de wc in mijn gebruikelijke appartementen/chalets.quote:Op dinsdag 19 september 2006 13:58 schreef groggy het volgende:
5/6 min lopen naar de lift is lang!.. Le grand masif.. groot gebied.. lekkere freeride pistes!
erg sneeuwzeker
genoeg hotels/app.. waarbij je 2 stappen moet zetten, om vervolgens je naar de lift je laten glijden
nee helaas ik ben geen zwerver. Ik doelde meer op het feit dat wanneer je appgebouw uitgaat je paar meter moet lopen, vervolgens stukje glijden en je bent bij de lift! en terug gewoon tot aan de deur van skitruimte boarden/skien.quote:Op dinsdag 19 september 2006 15:08 schreef GenesiZ het volgende:
[..]
Ben jij een zwerver op wintersport? Als ik 2 stappen doe, dan sta ik nog niet eens bij de wc in mijn gebruikelijke appartementen/chalets.
Ik zou weer naar Val Thorens gaan of een ander dorp van Les Trois Valees. Het is het grootste skigebied geloof ik en je kan er goeg snowboarden. Allee liften haal je niet eens in 1 week. Alledrie die Valeien zijn wel leuk, maar in Courchevel zit je niet erg centraal en heb je meer bospaden...is niet zo handig met een board.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 21:33 schreef qmaxor het volgende:
Ik ben al in redelijk wat gebieden geweest => Val thorens, Les Deux Alpes, Sölden, Isgchl, Fiss-Serfaus en nog wat kleine meuk. Zelf ga ik dit jaar weer naar Sölden met 3 vrienden, puur omdat je daar een supermooi gebied hebt, beste waar ik ooit geweest ben (ben zelf een Boarder, Freerider, heb ongeveer 7/8 weken geboard nu).
Ben nu nog een 2e vakantie aan het zoeken, voor met mn jaarclub met 8 man in begin februari (moet een goedkope vakantie worden). Zoek een gebied met leuke uitgaansmogelijkheden en een redelijk gebied. Zit zelf te denken aan Pra Laup of Les Arcs. Iemand aanraders? Tignes is denk ik wat te duur. Wil niet meer dan 250 e voor de kale reis uitgeven in begin februari.
Studentenwintersport.nl voldoet aan al je eisen geloof ik?quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 21:33 schreef qmaxor het volgende:
Ben nu nog een 2e vakantie aan het zoeken, voor met mn jaarclub met 8 man in begin februari (moet een goedkope vakantie worden). Zoek een gebied met leuke uitgaansmogelijkheden en een redelijk gebied. Zit zelf te denken aan Pra Laup of Les Arcs. Iemand aanraders? Tignes is denk ik wat te duur. Wil niet meer dan 250 e voor de kale reis uitgeven in begin februari.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |