quote:
Op woensdag 20 september 2006 11:12 schreef Carentan het volgende:Ja tuurlijk heb ik meerdere relatie's gehad de laatste duurde 4,5 jaar.
Heb normaal qua aandacht ook niet te klagen met stappen enzo, maar zei maakt me op de een of andere manier aan het twijfelen, vooral omdat ik niet weet wat ze wilt.
Ze zegt wel altijd je bent te oud voor me
Ok maar dude, toon eens wat pit!
Ik ben het wel eens met diegene die zei dat je gewoon leuke dingen moet gaan doen en het niet meer over relaties moet hebben, maar wat je volgens mij wél moet doen is op een brutale manier flirten.
Als ze zegt dat je te oud bent voor haar, zeg dan maar eens dat zij te jong is voor JOU, en dat het algemeen bekend is dat vrouwen op sexueel gebied pas na hun 30ste echt interessant worden. Nooit SERIEUS zeggen, maar het gaat om het prikken met een knipoog: Laat haar maar het idee krijgen dat ze iets te bewijzen heeft, want (1) dat heeft ze ook en (2) Dit zal ervoor zorgen dat jij een stuk leuker voor d'r wordt... Ze gaat zich afvragen waar dat soort opmerkingen vandaan komen. Probeer ervoor te zorgen dat je ook voor een deel denkt dat je beter af zou zijn met een vrouw van 32, maar zolang die niet langs komt is een beetje spielerij met die 24-jarige een leuke afleiding ;-)
Je zegt: Zij maakt JOU aan het twijfelen omdat JIJ niet weet wat ZIJ wil.
Zoals ik al eerder zei, KAP nou eens met twijfelen omdat jij niet weet wat ZIJ wil. Je KUNT ook niet weten wat zij wil, je kan alleen weten wat JIJ wil, en dat als uitdaging zien (maar niet als levensdoel). Je moet het denk ik zien als die 3 miljoen die je op je bankrekening wil: Je wil het echt heel erg graag, je zou dolblij zijn als het gebeurt, je wil er hard voor werken, maar als je die 3 miljoen nou nooit verdient, heb je dan een kutleven? Het goede antwoord is 'nee natuurlijk niet, ik heb twintig andere dingen in mijn leven om van te genieten'. Als je antwoord 'ja' is, dan zit je op de weg naar pijn, wanhoop en misère.
Als ze vraagt of je d'r wil masseren, vraag d'r maar wat je er voor terugkrijgt, en laat haar maar met iets origineels komen (niet aansturen op iets dat lijkt op iets sexueels...
![]()
) Daag haar maar uit. Als zij heeft gezegd dat ze nog contact met je zou opnemen en ze heeft dat niet gedaan, zeg er wat van (zonder echt beschuldigend te zijn) in de trant van: "Hoe ga je dit goedmaken? Laat maar horen als je wat verzonnen hebt." wederom met een knipoog, beetje uitdagen, maar wel ook met de ondertoon dat je het niet leuk vond dat ze dat deed. Dat VOND je toch ook niet leuk neem ik aan?
Probeer bij alles wat zij doet eens voor te stellen hoe jij zou denken/reageren als het je eigenwijze zusje was, of die lamzakkerig vriend die vaak niet op komt dagen. Hoe zou je reageren als hij zou zeggen "ik bel je vanavond" en hij zou dat niet doen? Dan zou je toch de volgende dag tegen hem zeggen "Hee jij zou toch bellen lamzak?"
![]()
Hee MGerben
People come up to me and say, "What's wrong?" "Nothing." "Well, it takes more energy to frown than it does to smile." "Yeah, you know it takes more energy to point that out than it does to leave me alone?"