Interessant! Ik heb nog eens een literatuurstudie gedaan naar 'het verhaal als conversationeel genre'.quote:Op maandag 18 september 2006 11:17 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Het is mooi dat het je opvalt! Voor m'n scriptie voer ik een analyse uit van een verhaal dat verteld wordt door kindertjes met en zonder ADHD. Dat verhaal vertellen ze na van een prentenboek ('The frog story'). Dat bord heb ik gemaakt om overzicht te houden van de gebeurtenissen die elkaar opvolgen.![]()
De winkel zelf is echt een hel, maar je hebt er zoveel leuke en goedkope spullen. Het is moeilijk om die verleiding te weerstaan. Kastjes zijn bijvoorbeeld walgelijk duur, maar bij de Ikea kun je keukenkastjes bestellen met voldoende keuze én voor een scherpe prijs. Ik heb geen zin om op marktplaats te speuren naar 3 identieke kastjes met de juiste afmetingen. Bovendien heb ik geen auto om ze op te halen. Ik zou dus niet eens weten naar welke winkel ik anders moest.quote:Op maandag 18 september 2006 11:19 schreef Isabeau het volgende:
Geen idee. Ik weet alleen dat mensen schijnbaar 'dagjes uit' bij de Ikea doorbrengen. De Ikea in Groningen had over 2005 meer bezoekers dan het Noorderdierenpark
quote:Op maandag 18 september 2006 11:20 schreef DaMart het volgende:
Zijn er hier nog mensen die hun ogen willen laten lezeren*?
*(c) bedrijf in online Telefoongids
Soms wel. Het bureau in de werkkamer is zelfgemaakt, alsmede de dubbeldekkerkattenbak die ik wel eens heb laten zien. Maar zulke kastjes timmeren gaat me te ver. Dan moeten er ook deurtjes in met scharniertjes en magneetjes en dat moet precies passen en het materiaal zelf is waarschijnlijk duurder dan de kastjes bij de Ikea.quote:Op maandag 18 september 2006 11:24 schreef Automatic_Rock het volgende:
Kan je niet zelf iets leuks in elkaar timmeren inplaats van dat Ikea spul??
Nu ja, misschien duurder, maar het is leuker om te doen. En je krijgt een meubel met karakterquote:Op maandag 18 september 2006 11:26 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Soms wel. Het bureau in de werkkamer is zelfgemaakt, alsmede de dubbeldekkerkattenbak die ik wel eens heb laten zien. Maar zulke kastjes timmeren gaat me te ver. Dan moeten er ook deurtjes in met scharniertjes en magneetjes en dat moet precies passen en het materiaal zelf is waarschijnlijk duurder dan de kastjes bij de Ikea.![]()
Ik staar me niet zo blind op 'meubels met karakter'. Het gaat me meer om het geheel en de functionaliteit van de afzonderlijke delen. Als ik een goede baan heb, koop ik wel wat meer designspul, maar dat heeft volgens jou vast ook geen karakter.quote:Op maandag 18 september 2006 11:29 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Nu ja, misschien duurder, maar het is leuker om te doen. En je krijgt een meubel met karakter
Nu ja, er zit dan ook een groot verschil tussen een zitmeubel en een opbergmeubel natuurlijk...quote:Op maandag 18 september 2006 11:29 schreef Claudia_x het volgende:
En zo'n fantastische bank zet je toch ook niet even zelf in elkaar (tenzij hij van de Ikea komt):
[afbeelding]
Het is een fijn huis en we wonen er met liefde in.quote:Op maandag 18 september 2006 11:31 schreef Lienekien het volgende:
Ik wou wel zo'n huis als dat van Claudia.
Tja, je blind staren op prijs en functionaliteit is ook een optie iddquote:Op maandag 18 september 2006 11:31 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik staar me niet zo blind op 'meubels met karakter'. Het gaat me meer om het geheel en de functionaliteit van de afzonderlijke delen. Als ik een goede baan heb, koop ik wel wat meer designspul, maar dat heeft volgens jou vast ook geen karakter.
Hoe gaat het eigenlijk met het opknappen van jouw huisje?quote:Op maandag 18 september 2006 11:34 schreef Automatic_Rock het volgende:
Tja, je blind staren op prijs en functionaliteit is ook een optie idd
quote:Op maandag 18 september 2006 11:17 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Het is mooi dat het je opvalt! Voor m'n scriptie voer ik een analyse uit van een verhaal dat verteld wordt door kindertjes met en zonder ADHD. Dat verhaal vertellen ze na van een prentenboek ('The frog story'). Dat bord heb ik gemaakt om overzicht te houden van de gebeurtenissen die elkaar opvolgen.![]()
Mijn vader heeft al 10 broers en zussen. Gaat niet lukken.quote:Op maandag 18 september 2006 13:11 schreef I.R.Baboon het volgende:
Je kan er ook foto's van je familie inhangen. Moet je per generatie wel precies genoeg mensen hebben om de takken te vullen.
Shoot.quote:Op maandag 18 september 2006 14:22 schreef Augustina het volgende:
Lienekien, ben jij toevallig nu online? Ik wil je wat vragen.
Weet jij of er een site bestaat met abstracten? Ik zoek er een van Johan Huizinga's Herfsttij der Middeleeuwen. Google levert vooralsnog niks op.quote:
Te weinig. Ik hoopte dat jij als literaturist iets wist hierover.quote:Op maandag 18 september 2006 14:30 schreef Lienekien het volgende:
Nee, zo'n site ken ik niet. Maar als je puur op de titel googelt, vind je dan geen bruikbare info?
Hè bah, ik verander het meteen.quote:Op maandag 18 september 2006 14:31 schreef Tha_Erik het volgende:
Augustina, ik dacht heel even dat je Do2 was, door je avatar.
Ik had mijn opleiding in het pre-internettijdperk.quote:Op maandag 18 september 2006 14:33 schreef Augustina het volgende:
[..]
Te weinig. Ik hoopte dat jij als literaturist iets wist hierover.![]()
Dat weet je maar nooit. Alles kan bij DO2.quote:Op maandag 18 september 2006 14:34 schreef Tha_Erik het volgende:
Bij nader inzien vind ik Do2 niet iemand die een Loesje in zijn avatar zet.
Toch bedankt.quote:Op maandag 18 september 2006 14:35 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik had mijn opleiding in het pre-internettijdperk.
Ik heb nog wel "Middeleeuwen" van D. de Boer et al. Gewoon, als boek, in de kast.![]()
Ach, het is een column. Dan mag er meer dan normaal.quote:Op maandag 18 september 2006 15:27 schreef Isabeau het volgende:
Ik denk bij dit soort 'grapjes' altijd: is dit nou het beeld wat Fok naar de buitenwereld wil uitstralen?
Hilde moet dood
Ja, ik zat me gisteren alweer een beetje te ergeren aan het 'lawaai'. Waarom moeten mensen toch altijd ZO HARD PRATEN als ze bellen?quote:Op maandag 18 september 2006 07:54 schreef I.R.Baboon het volgende:
Weet je wat het is, wyccie? In theorie is de trein de perfecte leesplek. Maar dat idyllische beeld dat ik altijd in m'n hoofd verzin blijkt in de praktijk helemaal niet te kloppen, dan zitten er altijd fries sprekende bejaarden of zit er white/minder white trash naar telefoons met R&B te luisteren of moeders met kinderen of 'gewoon' een vervelend dat met iedereen wil praten.
Ik zeur teveelquote:Op maandag 18 september 2006 19:17 schreef Augustina het volgende:
En wat zijn jouw minpuntjes, wyccie?
Ach, een trein is een openbare ruimte. Je kunt mensen moeilijk verbieden met elkaar te praten, etc.quote:Op maandag 18 september 2006 19:39 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ik zeur teveel
Maar vind jij het dan normaal dat je niet eens rustig in de trein kan zitten?
DA'S NATUURLIJK WAAR, MAAR DIT IS TOCH OOK STOREND?quote:Op maandag 18 september 2006 19:46 schreef Lienekien het volgende:
Ach, een trein is een openbare ruimte. Je kunt mensen moeilijk verbieden met elkaar te praten, etc.
Ik kan het je niet verbieden.quote:Op maandag 18 september 2006 19:48 schreef wyccie het volgende:
[..]
DA'S NATUURLIJK WAAR, MAAR DIT IS TOCH OOK STOREND?
IS AL HET BLOED NU WEG?quote:Op maandag 18 september 2006 19:50 schreef DaMart het volgende:
Ik heb net de kofferbak van mijn auto staan dweilen. De kofferbak nog wel!![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |