True, maar daar leer je ook veel van.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:06 schreef vanitasvanitatumeto... het volgende:
[..]
Nu ja, wij hebben beiden Asperger, terwijl hetgeen het boek over verhaalt is een geval van autisme.
Ik heb 10 jaar geleden (jeuh, een jubileumquote:Op woensdag 13 september 2006 18:24 schreef Twisted_fok het volgende:
Hoe ben jij trouwens tot de conclusie gekomen dat je ME hebt?
Het is bij mij allemaal begonnen met Pfeiffer, maar er zijn toen ook dingen gebeurt waardoor ik behoorlijk in de persoonlijke knoei ben geraakt. Ik denk zelf dat dat ervoor gezorgt heeft dat ik niet over die Pfeiffer heen ben gekomen, dat het is overgegaan in ME. Al is het lastige met ME dat het niet is aan te tonen.
Het hangt nu heel erg samen met stress, ik kan echt angstig worden als er iets belangrijks moet gebeuren, zo erg dat ik bijna verval in een paniekaanval. De angst dat ik nooit meer fit zal zijn, blabla.
Maar aan het begin van m'n zomervakantie was ik zo relaxed. Ik had eindelijk m'n hele 2e jaar afgerond. Ik had niets te doen, ik begon met steeds wat meer lichaamsbeweging, kon af en toe zelf een stukje joggen. Ik voelde me energiek als nooit te voren. Dat is nu dus weer helemaal weg en dat vind ik erg frustrerend en verwarrend.
Ik ging even spieken hoe oud je nu dan bent, maar nog steeds een broekie dus.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:02 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Directe omgeving is al moeilijk laat staan leraren of medeleerlingen, gebrek aan kennis e.d , het is zo'n breed onderwerp. En zelf weet ik het pas sinds mijn 17e, ik weet het ook allemaal nog niet.
[..]
Jaa.
[..]
Bedankt.
Nja, ik heb dat boek in een nacht uitgelezen. Heb jij 't gelezen?quote:Op woensdag 13 september 2006 20:07 schreef Sitethief het volgende:
[..]
True, maar daar leer je ook veel van..
Nee, maar het gaat op mijn lijst, hmm het is dan wel alleen op die lijst.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:11 schreef vanitasvanitatumeto... het volgende:
[..]
Nja, ik heb dat boek in een nacht uitgelezen. Heb jij 't gelezen?
Kwam je daar doorheen?!quote:Op woensdag 13 september 2006 20:16 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
[..]
Gormenghast
Alleen is dat van 'n heeeel andere categorie.
Wie tartte er deze week ook alweer zijn buren door hardop zijn ongenoegen uit te spreken over Linuxquote:Op woensdag 13 september 2006 20:18 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
En als echte nerd start je gewoon vi in Linux op![]()
Das niet erg, ik verslind werkelijk alles.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:16 schreef vanitasvanitatumeto... het volgende:
[..]
Gormenghast
Alleen is dat van 'n heeeel andere categorie.
Meestal wel, getuige de ruim duizend .txt op mijn laptop.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:17 schreef vanitasvanitatumeto... het volgende:
[..]
Word? Notepad is toch meer dan voldoende?
Ja wil ik ooit nog leren, heb al teveel hobby's.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:18 schreef vanitasvanitatumeto... het volgende:
En als echte nerd start je gewoon vi in Linux op![]()
Nu ja, Linux is cli gebaseerd, en daar is helemaal niks mis mee, die is rotsvast. De gui daarentegen zit met touwtjes aan elkaar vast.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:20 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Wie tartte er deze week ook alweer zijn buren door hardop zijn ongenoegen uit te spreken over Linux![]()
Kolere... ik heb nog twee delen liggen maar ik durf er niet eens in te beginnen... Misschien scheelt het dat ik een vertaling heb gelezen maar ik heb deel een echt met hangen en wurgen uitgelezen.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:20 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
[..]![]()
Mijn favo boek
Is een spreadsheet dan niet handiger?quote:Op woensdag 13 september 2006 20:21 schreef Sitethief het volgende:
Maar hier ga ik met kollommen werken.
Titel
Schrijver
ISBn
Damn, wat herkenbaar.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:08 schreef maedel het volgende:
[..]
Ik heb 10 jaar geleden (jeuh, een jubileum) een officiële diagnose gehad van een internist. Dat schijnt vrij uitzonderlijk te zijn. Ik had een heel druk leven, diverse verenigingen, sport, vrijwilligerswerk etc. etc. Allemaal afstand van moeten doen. Tijdelijk bedlegerig geweest, nu weer bijna fulltime aan het werk.
Die frustratie ken ik maar al te goed. En in die jaren heb ik ook geleerd dat het pas stopt als je er niet meer gefrustreerd over bent. Blijkbaar had ik wat te leren.
Ook het terugvallen ken ik. Ook het verwarrende, dat je niet kunt bouwen op je lijf en soms niet eens op je brein. Zwalkend en zwetend over de stoep lopen, na 100m hangend tegen een lantaarnpaal. Dat het je bij de V&D geen biet interesseert al moet je op de grond gaan zitten. Dat je niet eens weet of je de V&D bij wijze van wel haalt. Alles inleveren, inleveren, inleveren.
Gelukkig komt er op den duur wel wat voor terug. Iets anders. Iets waar je beter mee overweg kunt.
Ik heb het zo bekeken (na jaren frustratie hoor), ik "misbruikte" mijn lichaam, en het trok aan de rem omdat ik het zelf niet deed.
Ben je per ongeluk een controlfreak? Hoe lang ben je al ziek? Heb je een behandeling? Google anders ook nog eens op HPU (ben ik heel veel mee opgeschoten).
En je conclusie is juist naar mijn idee, stress is the keyword!
Erik .quote:Op woensdag 13 september 2006 20:19 schreef Tha_Erik het volgende:
Een goede avond.
Hm, mijn moeder heeft ook zoiets als ME. Als je daarmee opgroeit (tijdens puberteit)quote:Op woensdag 13 september 2006 20:22 schreef Twisted_fok het volgende:
[..]
Damn, wat herkenbaar.
Ik ben nu ruim 3 jaar ziek. Eind mei dit jaar was het dus 3 jaar.
Controlfreak, ik weet eerlijk gezegd niet precies wat ik me daarbij moet voorstellen.
Ik heb iig wel een hele erge prestatiedrang, vrijwel altijd het gevoel dat ik op elk gebied van m'n leven moet presteren, ook bij vriendschappen heb ik dat meestal. Mezelf bewijzen op school, aan vrienden, aan mn ouders, aan mezelf, faalangst. Dat soort dingen.
Ik heb geen behandeling.
Wel veel dingen geprobeerd op homeopatisch gebied, maar wel altijd zelf. Ik heb het lef (nog) niet om naar een 'specialist' te stappen. Terwijl ik er in pricipe via via wel een aantal voor handen heb.
HPU zal ik even gaan googlen straks idd.
Anderhalf jaar geleden ben ik een half jaar compleet uit de running geweest. Vandaar ook dat ik m'n 2e jaar over moest doen. De laatste weken van de vakantie kon ik alleen maar denken aan een tijdje stoppen. Een half jaar of zelfs een jaar iets anders gaan doen. Hersenloos werk zonder stress, niet fulltime, veel vrije tijd om aan mezelf te besteden. Zoiets. Weer even stoppen, maar nu uit vrije wil, dat van toen was verplicht. Ik kon niet eens de flat uitlopen zonder te kotsen van teveel lichamelijke inspanning.
Maar dan komen al die twijfels. Studiejaar alweer aangegaan, collegegeld, dat gezeik. Plus dat ik vanaf januari/februari stage moet lopen en dat wil ik echt graag achter de rug hebben.
Dan moet ik wel nog een jaar doorploeteren, maar misschien is het een goed idee om een jaar te kappen en dan alsnog mn afstudeerjaar te doen.
Maar dan wel 6 jaar over mn opleiding doen.
Ik moet me niet zo druk maken daarom, maar dat doe ik wel.![]()
Heb je nu nog veel last ervan dan, nu je zowat fulltime werkt? Of heb je het toch vooral ook met vlagen?
Toch stressige periodes, ingrijpende gebeurtenissen e.d.?
Jaaa, Wonderer to the rescue!quote:Op woensdag 13 september 2006 20:22 schreef wonderer het volgende:
[..]
Is een spreadsheet dan niet handiger?
Ja, die heeft zo z'n charme, als je het vreemde geacteer kan waarderen.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:21 schreef wonderer het volgende:
Wil nogsteeds de tv serie een keer zien
quote:Op woensdag 13 september 2006 20:22 schreef wonderer het volgende:
[..]
Is een spreadsheet dan niet handiger?
Niet het minimale, want ik presteer wel degelijk goed.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:25 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik denk dat je beter 6 jaar over een opleiding kan doen (wat opzich best meevalt), dan dat je het in het minimale afrondt, maar dat je lichaam op is.
quote:Op woensdag 13 september 2006 20:27 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Jaaa, Wonderer to the rescue!.
Ik citeer even een goed vriend: Wonderer is Bizonderer!..
Ach, zoiets is relatief. Ik denk net zo goed vaak dat ik me aanstel als ik gruwelijke dingen hoor.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:37 schreef Tha_Erik het volgende:
Ja, met ervaringen kan ik niet helpen. SOms denk ik wel eens dat ik me ook maar aanstel als ik er doorheen zit, aangezien ik zo veel heb om gelukkig mee te zijn, geen ziektes, aandoeningen of andere onhandigheden (ik kan even niet goed uit mijn woorden komen).
Ik snap hetquote:Op woensdag 13 september 2006 20:41 schreef Twisted_fok het volgende:
[..]
Ach, zoiets is relatief. Ik denk net zo goed vaak dat ik me aanstel als ik gruwelijke dingen hoor.
Verschillende dingen kunnen allemaal moeilijk zijn. Als je net in een periode zit dat het ene na het andere 'kleine' dingetje misgaat dan kan dat ook heel erg moeilijk en pijnlijk zijn.
Snap je wat ik bedoel?
Voel je niet minder om dat jij hier niet met allerlei dingen kunt komen. Jij hebt ook "issues" als ik het zo mag zeggen. En ik begrijp best wat je bedoelt hoor, niks niet onhandig.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:37 schreef Tha_Erik het volgende:
Ja, met ervaringen kan ik niet helpen. SOms denk ik wel eens dat ik me ook maar aanstel als ik er doorheen zit, aangezien ik zo veel heb om gelukkig mee te zijn, geen ziektes, aandoeningen of andere onhandigheden (ik kan even niet goed uit mijn woorden komen).
Nou niet naast je schoenen gaan lopen, ander moet je weer soken gaan stoppen.quote:
Veel plezier, zeemeerminnetje.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:47 schreef Twisted_fok het volgende:
En nu ga ik lekker relaxed vanuit mn bed tv kijken. Tot snel lieve mensen van de lesbeaureeks.![]()
*schoenen uitdoe om tapijt niet vies te maken*quote:Op woensdag 13 september 2006 20:43 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Voel je niet minder om dat jij hier niet met allerlei dingen kunt komen. Jij hebt ook "issues" als ik het zo mag zeggen. En ik begrijp best wat je bedoelt hoor, niks niet onhandig.
[..]
Nou niet naast je schoenen gaan lopen, ander moet je weer soken gaan stoppen..
TV'se.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:47 schreef Twisted_fok het volgende:
En nu ga ik lekker relaxed vanuit mn bed tv kijken. Tot snel lieve mensen van de lesbeaureeks.![]()
Dahag Twistedquote:Op woensdag 13 september 2006 20:47 schreef Twisted_fok het volgende:
En nu ga ik lekker relaxed vanuit mn bed tv kijken. Tot snel lieve mensen van de lesbeaureeks.![]()
Nou ik vind d'r vandaag echt wel een zeemeerplusje hoorquote:Op woensdag 13 september 2006 20:48 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Veel plezier, zeemeerminnetje.
Ja, okquote:Op woensdag 13 september 2006 20:52 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Nou ik vind d'r vandaag echt wel een zeemeerplusje hoor![]()
Hoop de titel te onthouden.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:03 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
[..]
Nu, dan moet je het boek "Het wonderbaarlijke voorval met de hond in de nacht" lezen. Hoewel dat wel een stuk erger is dan wat wij hebben, maakt het 't wel ongeveer duidelijk.
Okay, Stroekie is in tha house.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:52 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Nou ik vind d'r vandaag echt wel een zeemeerplusje hoor![]()
Die wil ik donders graag voor Engels lezen, alleen is hij steeds uitgeleend in de biebquote:
Maak anders ook een spreadsheet aanquote:
Mijn moeder zei vroeger al tegen mij "jij wilt op alle bruiloften dansen".quote:Op woensdag 13 september 2006 20:22 schreef Twisted_fok het volgende:
[..]
Damn, wat herkenbaar.
Ik ben nu ruim 3 jaar ziek. Eind mei dit jaar was het dus 3 jaar.
Controlfreak, ik weet eerlijk gezegd niet precies wat ik me daarbij moet voorstellen.
Ik heb iig wel een hele erge prestatiedrang, vrijwel altijd het gevoel dat ik op elk gebied van m'n leven moet presteren, ook bij vriendschappen heb ik dat meestal. Mezelf bewijzen op school, aan vrienden, aan mn ouders, aan mezelf, faalangst. Dat soort dingen.
Ik ben zelf jarenlang onder behandeling geweest bij Dr. Van de Meerendonk in Utrecht. Authoriteit op ME-gebied. Eerlijk gezegd heeft het me achteraf klauwenvol geld gekost, en ben ik er niet zo heel veel mee opgeschoten. Veel ME-patiënten doen alles om maar beter te worden (waarmee ik niet wil beweren dat Dr. vd M. een oplichter is overigens). Ik was op een gegeven moment ook wel zo ver dat ik nog een teen af zou laten zagen om er maar vanaf te komen hoor.quote:Ik heb geen behandeling.
Wel veel dingen geprobeerd op homeopatisch gebied, maar wel altijd zelf. Ik heb het lef (nog) niet om naar een 'specialist' te stappen. Terwijl ik er in pricipe via via wel een aantal voor handen heb.
HPU zal ik even gaan googlen straks idd.
Ok, tranen komen bij mij niet zo snel. Maar ik word erg verdrietig als ik dit lees.quote:Anderhalf jaar geleden ben ik een half jaar compleet uit de running geweest. Vandaar ook dat ik m'n 2e jaar over moest doen. De laatste weken van de vakantie kon ik alleen maar denken aan een tijdje stoppen. Een half jaar of zelfs een jaar iets anders gaan doen. Hersenloos werk zonder stress, niet fulltime, veel vrije tijd om aan mezelf te besteden. Zoiets. Weer even stoppen, maar nu uit vrije wil, dat van toen was verplicht. Ik kon niet eens de flat uitlopen zonder te kotsen van teveel lichamelijke inspanning.
Maar dan komen al die twijfels. Studiejaar alweer aangegaan, collegegeld, dat gezeik. Plus dat ik vanaf januari/februari stage moet lopen en dat wil ik echt graag achter de rug hebben.
Dan moet ik wel nog een jaar doorploeteren, maar misschien is het een goed idee om een jaar te kappen en dan alsnog mn afstudeerjaar te doen.
Maar dan wel 6 jaar over mn opleiding doen.
Ik heb zo het idee dat je gevoel zegt waar de crux zitquote:Ik moet me niet zo druk maken daarom, maar dat doe ik wel.![]()
Ik werk parttime bij de overheid. En de overheid is erg flexibel qua indeling van uren (tenminste in mijn vak, ik heb geen functie die vervult moet worden binnen kantoortijden, en kan zelfs veel thuiswerken), daarnaast heb ik een eigen bedrijf. Waarvan ik dan weer niet hoef te leven, dus ik kan eigenlijk heel veel indelen zoals ik het zelf wil.quote:Heb je nu nog veel last ervan dan, nu je zowat fulltime werkt? Of heb je het toch vooral ook met vlagen?
Toch stressige periodes, ingrijpende gebeurtenissen e.d.?
Uhuh second that..quote:Op woensdag 13 september 2006 20:05 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
[..]
Over het algemeen zijn mensen echt godvergeten lui en egocentrisch wat betreft rekening houden met verschillende perspectieven.
Ja nog wel, maar niet zo heel lang vandaagquote:Op woensdag 13 september 2006 20:53 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Okay, Stroekie is in tha house..
,
.
Zulke lange teksten leest toch niemand.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:55 schreef maedel het volgende:
[..]
so heej, ik flikker hier ook effe mijn hele ziel en zaligheid op het forum.
Maar boeie, 't is belangrijk...
Vergeet dom niet in dat rijtje.quote:
Ik kan jullie alleen maar sterkte wensen.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:55 schreef maedel het volgende:
[..]
so heej, ik flikker hier ook effe mijn hele ziel en zaligheid op het forum.
Maar boeie, 't is belangrijk...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |