Okay, ben ik blij dat ik in dit topic zit zeg.quote:Op woensdag 13 september 2006 21:09 schreef wonderer het volgende:
[..]
[HOMO] #1482 Weemz!
En het topic ervoor, de laatste paar pagina's.
quote:Op woensdag 13 september 2006 21:14 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Je moest eens weten, ik word(t) helemal uigekleed op msn..
.
Als je moeite hebt met d/t, vervang het woord met dezelfde versie van lopen of fietsen. Ik loopt klinkt niet dus het is ik word.quote:Op woensdag 13 september 2006 21:14 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Je moest eens weten, ik word(t) helemal uigekleed op msn..
.
Nouja, als je met je hart je rechter muisknop indrukt wordt het denk ik tijd om een dokter op te zoeken.quote:Op woensdag 13 september 2006 21:16 schreef wonderer het volgende:
[..]
Oeh. Dat had ik een keer in mijn hartspier. DAT is pas kut.
*even topic samenvat hoe het niet moet*
Pacemaker met een scrollwieltjequote:Op woensdag 13 september 2006 21:18 schreef Alicey het volgende:
[..]
Nouja, als je met je hart je rechter muisknop indrukt wordt het denk ik tijd om een dokter op te zoeken.
Er zitten wel een paar leuke mensen in hoor, maar ik post er niet meer zo fanatiek. Je blijft toch een beetje dat niet-welkom gevoel houden.quote:Op woensdag 13 september 2006 21:17 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Okay, ben ik blij dat ik in dit topic zit zeg..
Mij best hoor.quote:Op woensdag 13 september 2006 21:18 schreef wonderer het volgende:
Oeh, oeh, ik weet een leuke TT! Mag ikhem openen?!
Tja, de techniek staat voor niets.quote:Op woensdag 13 september 2006 21:19 schreef wonderer het volgende:
[..]
Pacemaker met een scrollwieltje
Ja nou stelletje relnichten.....quote:Op woensdag 13 september 2006 21:20 schreef wonderer het volgende:
[..]
Er zitten wel een paar leuke mensen in hoor, maar ik post er niet meer zo fanatiek. Je blijft toch een beetje dat niet-welkom gevoel houden.
Okay ik blijf lekker hier.quote:Op woensdag 13 september 2006 21:25 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik post ook niet zo vaak meer in [HOMO]. Het is ersoms wel tof, alleen soms ook niet. Er zijn op het moment ook figuren (vooral eentje) die echt het bloed onder mijn nagels uit weet te halen, en daar ben ik vast niet alleen in.
Heb wel de indruk dat hier fijne mensjes zitten.quote:Op woensdag 13 september 2006 21:28 schreef Tha_Erik het volgende:
Hier voel ik me veel meer thuis. Ik heb ook het idee dat er hier echt over vanalles gepraat kan worden, zonder schroom.
Ja dat gevoel deel ik ook.quote:Op woensdag 13 september 2006 21:28 schreef Tha_Erik het volgende:
Hier voel ik me veel meer thuis. Ik heb ook het idee dat er hier echt over vanalles gepraat kan worden, zonder schroom.
Nostalgischquote:Op woensdag 13 september 2006 21:43 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
[..]
Het is ergens gratis (legaal) te downloaden
Ik heb je gemistquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |