Niet erg realistisch, als je gaat lopen, dan verdwijnt het poepaandrangsgevoelquote:Op woensdag 24 januari 2007 18:49 schreef JediMindTricks het volgende:
Ik was denk ik een jaartje of 10/12 en ik was onderweg van school naar huis. Opeens moest ik erg poepen, en begon naar huis te rennen. Daar aangekomen kwam ik erachter dat er niemand thuis was, dus ik besloot bij de buren aan te bellen. Ook daar deed niemand open.
Ik dacht "misschien is de toevallig achterdeur open", dus ik loop naar de achterkant van het huis, waar ik eerst over een poort moest klimmen (2/3 meter hoog) om in de tuin te komen. Na dat gedaan te hebben kom ik eracher dat de achterdeur ook op slot is.
Ondertussen moest ik zo nodig, dat ik niet meer over die poort terug kon klimmen. Ik kijk ff snel om me heen, en besluit m'n behoefte te doen in een grote aardewerk bloempot.
Toen ik eindelijk het opgeluchte gevoel kreeg van m'n behoefte doen, keek ik door het raam van ons huis, en zag voor de voordeur een vriendin van m'n moeder staan. (je kan vanuit de achtertuin zien wie er voor de deur staat).![]()
![]()
Vraag me af of zo het ooit verteld heeft aan m'n moeder, of wat ze nu eigenlijk dacht op dat moment
Slapen in de trein, dromen dat je valt, wakker schrikken, arm van je buurman vast hebbenquote:Op zondag 4 maart 2007 23:35 schreef Jett het volgende:
Slapen in de trein, terwijl de hele trein echt propvol zit en dan wakker schrikken (incl. geluid )om je heen kijken en weer in slaap vallen.
quote:Op woensdag 21 maart 2007 11:36 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Op mijn dak aan het werk (plat dak vervangen) en eerst:
met een breekijzer op mijn eigen hoofd slaan (schoot los, en ik hang er zo handig boven dat ik mezelf dus zowat KO sla)
en vervolgens als we met het dakteer bezig zijn mijn eigen schoenveters in de fik steken met de brander...
En dus post je het maar op een publiek forum!quote:Gelukkig zag alleen miijn vader dat, en die heeft zovaak iets stoms gedaan waar ik bij was, dat we het maar onder ons houden als dit soort dingen gebeuren![]()
Hehehehquote:Op woensdag 21 maart 2007 14:28 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Hij komt nooit op Fok...en zijn capriolen laat ik maar onbeschreven![]()
Laatst een ui proberen te snijden met als ondergrond m'n duim...bedoel je zoiets? was ook geen nobelprijswinnende actie.
Wat een amateurbende daar danquote:Op woensdag 21 maart 2007 16:06 schreef DuranK het volgende:
Op het lab ook een ongelukje gehad. Ik had die les gebruikt gemaakt van 2 stofjes die allebei uitermate stinken. 1 stofje is ook nog giftig. Einde van de les had ik nog wat over, dus ik loop naar de afvalvaten, gooi het in het goede afval vat, en zet de 2 lege bekerglazen heel even naast elkaar. Nou was ik vergeten dat die 2 stoffen samen zoutzuurgas vormen als het in contact komt met elkaar. De bekerglazen waren dan wel zo goed als leeg, maar er was ook nog gas aanwezig. Het begon dus te roken als de teringIk in paniek, en wou die bekerglazen meteen omspoelen met water dus haal ze beiden uit de zuurkast. Krijg ik in 1 klap die lucht binnen, ik dacht dat ik kapot ging
10 minuten half verlamd gezeten
(1 stofje was dus ook bedwelmend
)
Nou heeft een medeleerling het nog beter gepresteerd dan ik, en ik wil het toch delen met jullieWij werken op het lab in zuurkasten, zodat die stinkluchten dus worden afgezogen. Nou wilde hij koningszuur maken, een mengsel van zoutzuur en salpeterzuur. Geconcentreerd wel te verstaan
Hij was bezig, en opeens begon hij allemaal kots geluiden te maken en half in de wasbak te kotsen
Ey joh, wat ben je in godsnaam aan het doen?
Was hij vergeten de afzuiging aan te zetten en zat hij die geconcentreerde dampen in te ademen![]()
en dan koningszuur maken.... dream onquote:
Geloof je het zelf, 2e jaars moeten eerst nog leren hoe alles werkt, dat is aan je post al te zien. Zoals ik al zei, amateurbende, of anders een broodje aap.quote:
quote:Op donderdag 22 maart 2007 09:54 schreef cinnamongirl het volgende:
Ik had ook laatst een zeldzaam domme actie.
Ik had eieren gekookt in een pannetje water.
Na het pellen voelde ik dat ze niet superhard gekookt waren. Toen kwam ik op het onzalige idee om ze in de magnetron eventjes 'bij'te koken. De schaal was er immers af, dus dat moest kunnen vond ik.
Dus ik die eieren erin doen, 1 minuutje vol vermogen en toen eruitgehaald.
Even uit laten wasemen en ik pak een ei om hem in de eiersnijder te doen.
POEF!
Ei ontploft.
Ó-ve-ral ei.....op de vloer, aanrecht, kastjes: miniscule gele stukjes.
Duurde wel ff voordat ik dat schoon had.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |